Spływy kajakowe Drawą

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

Turysta

11

26 lis 2014, o 23:29

Drawno

Spływy kajakowe Drawą

Postprzez Turysta » 7 gru 2014, o 23:17

Wszystkich wodniaków zapraszam na spływy kajakowe Drawą. Atutem tych wypraw kajakowych jest to iż znaczna część szlaku znajduje się w Drawieńskim Parku Narodowym który jest niezmiernie piękny a co za tym idzie szlak kajakowy należy do jednych z najpiękniejszych w Polsce.
Do wypożyczania sprzętu i zorganizowania całej kajakowej wyprawy polecamy firmę http://www.podrawie.pl.
Wysoka jakość usług zapraszam...
zimą też można pływać... zobaczcie na zdjęcia w galerii :) pozdrawim
spływy kajakowe Drawa najlepsze na wakacyjne wypady
no avatar
User

OW-Akces_pl

136

27 sty 2013, o 11:48

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez OW-Akces_pl » 23 kwi 2015, o 07:36

Ciekawi mnie czy ktoś z obecnych osób na forum miał już może okazję uczestniczyć w takim spływie kajakowym oraz jak go ocenia,czy warto czy też nie. Ja przyznam,że tylko raz,ale nie pamiętam tego zbyt dobrze,wiem jedynie że była to odległa i bardzo męcząca trasa.
no avatar
User

Pyrland

42

11 lut 2015, o 16:13

Postprzez Pyrland » 25 kwi 2015, o 20:21

Miałem przyjemność, dość mokrą, ale niezapomnianą, spływu Drawą lat temu 10 lub więcej. Nie wiem na ile rzeka się zmieniła, przeszkody związane z przenioskami, baza turystyczna, Wtedy spanie w namiocie było standardem, w nie zawsze suchym śpiworze :)
Polecam, z tego czasu, odcinek Barnim - Zatom (czy Zatonie), gdzie Drawa przyspiesza i nabiera charakteru górskiego. Plus przeszkody dodające niezapomnianych wrażeń. lepiej mieć wszystko w workach plastikowych :)
W sumie przepłynęliśmy z Moją odcinek od Drawna do Starego Osieczna.
Czarna Hańcza przy tym to przedszkole. Rega też.
Turystyka bez języków obcych jest trudna, jeśli nie niemozliwa, bo wtedy jedzie prywatny tłumacz angielskiego http://www.filolodzy.pl. Poznań, 08.15
no avatar
User

PrimaNatura_com_pl

38

11 cze 2015, o 11:54

Postprzez PrimaNatura_com_pl » 11 cze 2015, o 12:01

Rzeka może nie zmieniła się tak bardzo,co innego otoczka wokół,tutaj uważam że zrobiono ogromny postęp i śmiało można wyskoczyć na taki weekendowy spływ kajakowy z całą rodziną,to fajna zabawa.
no avatar
User

Pyrland

42

11 lut 2015, o 16:13

Postprzez Pyrland » 11 sie 2015, o 12:20

Oj, nie wiem czy z całą rodziną...
Turystyka bez języków obcych jest trudna, jeśli nie niemozliwa, bo wtedy jedzie prywatny tłumacz angielskiego http://www.filolodzy.pl. Poznań, 08.15
no avatar
User

parka

243

18 lip 2013, o 11:50

Postprzez parka » 14 sie 2015, o 10:02

Takie spływy kajakowe są naprawdę świetne.
no avatar
User

lou23

108

10 wrz 2014, o 18:45

Postprzez lou23 » 19 sie 2015, o 15:09

Jeszcze o tym nie słyszałam. Nie jestem dużą fanką spływów, ale mój mąż bardzo je lubi. Być może wybierzemy się niedługo :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

310

11 kwi 2015, o 10:15

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 paź 2015, o 10:26

Spływy kajakowe to przede wszystkim fajna przygoda oraz relaks dla całej rodziny,wystarczy tylko mieć odpowiednie do tego miejsce,wiem że organizowane są spływy Pilicą oraz Wartą w wybranych miejscach,nie znam jednak dokładnych cen.
no avatar
User

rtcars

33

30 gru 2015, o 12:02

Postprzez rtcars » 30 gru 2015, o 12:15

Fajna oferta dla tych którzy chcą spędzać aktywnie czas
no avatar
User

Scaliano.com.pl

102

7 lut 2014, o 12:47

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 lut 2016, o 13:25

A dlaczego nie całą rodziną? Wiadomo,że na kajak nie zabierzesz malutkich dzieci,natomiast dla tych nieco starszych będzie to naprawdę bardzo fajna zabawa i przede wszystkim adrenalina,przygoda,więc warto.
Następna strona