Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Lubczyk

Posty

4

Dołączył(a)

29 cze 2015, o 16:36

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Lubczyk » 5 lip 2015, o 19:34

Ja najbardziej lubię jeździć na Mazury popływać na żaglach albo w Tatry pochodzić po górach. Koszt jest zazwyczaj niewielki bo to tyle co wynająć łódkę na kilka osób albo wynająć pokój w hostelu, do tego dochodzi do aprowizacja, ale człowiek tak czy siak coś jeść musi więc tego nawet nie wliczam w cenę. Za granicę faktycznie już nie jeżdżę własnym sumptem, ale żeby z biurem podróży po Polsce?...
no avatar
User

PrimaNatura_com_pl

Posty

38

Dołączył(a)

11 cze 2015, o 11:54

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez PrimaNatura_com_pl » 6 lip 2015, o 09:26

Spokojnym i cichym miejscem z dostępem do wielu atrakcji jest także Kołobrzeg,nie sadzicie? Mamy tutaj czystą i szeroką plaże,wiele ścieżek rowerowych i pieszych na wieczorne spacery,naprawdę jest w czym wybierać,a dla spragnionych relaksu polecam nasze Spa:)
no avatar
User

hanianow

Posty

28

Dołączył(a)

6 lip 2015, o 11:52

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez hanianow » 6 lip 2015, o 12:03

Ja równiez serdecznie polecam Szczawnicę. A nad morzem Dąbki, można naprawdę porządnie wypocząć!
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 7 lip 2015, o 11:42

Jeżeli szukasz cichego,spokojnego miejsca na wakacje z dostępem do wielu atrakcji to polecam również urlop w Ciechocinku,gdzie każdy solidnie wypocznie,zapraszamy do naszego ośrodka Eden:)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez mobilna » 20 lip 2015, o 13:40

Ustka, która nie jest tak zatłoczona jak inne nadmorskie miejscowości. Dużo fajnych hoteli, polecam Hotel Lubicz, w którym jest przemiła obsługa, bardzo czyste nowe pokoje i sporo atrakcji, w razie gdy trafi się deszczowy urlop. wokół Ustki jest sporo tras rowerowych, można sobie zafundować piękne widoczki :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 08:15

Akurat w tym hotelu nigdy nie byłem,więc ciężko mi cokolwiek napisać na jego temat,ale dzięki za namiar i w wolnej chwili na pewno to sprawdzę. Poza tym jak pisałem powyżej,szereg ciekawych atrakcji oraz dobry,komfortowy nocleg znajdziecie u nas w Ciechocinku.
no avatar
User

alpek

Posty

10

Dołączył(a)

11 sie 2015, o 07:12

Lokalizacja

Rzeszów

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez alpek » 11 sie 2015, o 07:19

polecam Zakopane ;)
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 sie 2015, o 10:36

Spokojnie z dostępem do wielu ciekawych atrakcji,ścieżek rowerowych to także Kudowa Zdrój skąd masz idealną bazę wypadową w Góry Stołowe,zapraszamy:)
no avatar
User

mrlooozik

Posty

10

Dołączył(a)

27 lut 2015, o 11:37

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez mrlooozik » 24 sie 2015, o 16:28

Każdy zakątek w Polsce ma jakieś atrakcje do zaoferowania, tylko nie wszystkim one odpowiadają. Dla jednych super zabawą jest udział w festynie parafialnym w jakiejś wiosce (bo nigdy nie bawili się na takiej imprezie), dla innych atrakcją będzie skok ze spadochronem. To zależy co kto lubi i jakie ma oczekiwania. Ja polecam góry, obojętnie jakie. Dużo spacerów w pięknej okolicy pomogą się wyciszyć i odpocząć.
Dobry sprzęt (również na wyjazdy) na stronie przeciwpożarowej i strażackiej http://www.ppoz.sklep.pl
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez gizmo » 28 sie 2015, o 08:03

Jedno miejsce przychodzi mi do głowy. Kraków- centrum, ale nie ścisłe centrum gdzie jest głośno, czyli niespokojnie. Hotel Best Western Premier, ulica Opolska. Blisko do rynku, Kazimierza i innych miejsc czyli blisko do atrakcji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.092s | 12 Queries | GZIP : Off ]