Spokojnie czy tłocznie?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Mikro

Posty

14

Dołączył(a)

8 wrz 2012, o 13:40

Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez Mikro » 27 sty 2013, o 11:36

Jaki rodzaj wypoczynku preferujecie? Taki spokojny gdzie ludzi nie ma zbyt dużo, czy taki w popularnych miastach, gdzie wiadomo już na początku, że będzie gęsto na ulicach i plażach. Ja wolę taki spokojniejszy wypoczynek, taki jak oferują na tej www www.majasarbinowo.pl Nie wiem jak można wypocząć w hałasie, albo obijając się o ludzi na ulicach.
Pensjonat - sarbinowo noclegi. Darmowe i aktualne ogłoszenia. Sprawdzone noclegi w polsce w jednym miejscu.
no avatar
User

Start.Zakopane.pl

Posty

21

Dołączył(a)

9 lis 2012, o 12:47

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez Start.Zakopane.pl » 29 sty 2013, o 17:49

Jeżeli mam być szczery to wolę spokojne miejsca,tam gdzie nie ma tłoków. Prywatność oraz wysoki standard jak i miła obsługę zapewnia nasz środek "Start" w Zakopanym,gdzie sezon zimowy trwa w najlepsze:)
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez DziewczynaBilla » 1 kwi 2013, o 07:55

W sumie ja też wole wakacje na spokojnie,
ale to też zależy od aktualny stanu psychicznego, bo czasem człowiek chce poszaleć, a w maleńkiej miejscowości bez szans, a czasem chce ciszy, ktora w tłocznych kurortach nieosiągalna raczej...
Pozostają średnie miejscowości turystyczne albo np. duże ośrodki kilkugwiazdkowe (zawsze na stronach turystycznych można takie znaleźć np w katalogach hoteli itp), gdzie ściany są dźwiękochłonne i jak się chce spać spokojnie, to we własnym pokoju jak najbardziej. A szaleństwa pietro nizej
Ostatnio edytowano 20 kwi 2013, o 12:59 przez DziewczynaBilla, łącznie edytowano 1 raz
no avatar
User

Apartamenty-Plaza_pl

Posty

19

Dołączył(a)

20 lut 2013, o 11:10

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez Apartamenty-Plaza_pl » 14 kwi 2013, o 15:52

Chyba większość opinii będzie w podobnym tonie. Każdy kto wyjeżdża na wakacje,wypoczynek- szuka spokoju oraz ciszy. Nikt nie lubi tłoków,dlatego najchętniej wybieramy morze lub góry,gdzie możemy wsłuchać się w szum fal i oddychać świeżym morskim powietrzem.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez parka » 18 lip 2013, o 12:47

Ja zdecydowanie wolę spokojnie, tłoczno mam na co dzień ;)
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 21 paź 2013, o 10:53

Jeżeli ktoś szuka ciszy oraz spokoju,a do tego pragnie zaznać luksusu- polecam Darłowek oraz
www.Hotel-Lidia.pl
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez parka » 29 paź 2013, o 08:31

Dzięki za polecenie. Nigdy tam nie byłam, a lubię odkrywać nowe miejsca w naszym kraju :)
no avatar
User

pryzmacik

Posty

19

Dołączył(a)

18 gru 2013, o 09:19

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez pryzmacik » 18 gru 2013, o 09:24

To wszystko zależy od tego w jakim miejscu się znajduję. W Polsce wszelaki tłok mi przeszkadza i niezmiernie irytuje, ale za to zagranicą tłumy mówiące obcymi językami, zajęte swoimi własnymi sprawami wręcz mnie fascynują.
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez Scaliano.com.pl » 7 lut 2014, o 12:58

Ja wole spokojnie,a wszystkie Wasze oczekiwania spełni Willa Scaliano w Kudowie Zdrój,zresztą warto sprawdzić www.Scaliano.com.pl
no avatar
User

annaanna

Posty

5

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 10:41

Re: Spokojnie czy tłocznie?

Postprzez annaanna » 14 mar 2014, o 10:59

Dla mnie odpoczynek w miejscu gdzie jest zbyt tłocznie to tak naprawdę żaden odpoczynek :) wolę pojechać gdzieś gdzie nie ma całej rzeszy ludzi ;) ale wiadomo, co kto lubi :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.190s | 14 Queries | GZIP : Off ]