Szczecin

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Szczecin

Postprzez eDom » 13 gru 2016, o 09:53

W najbliższej okolicy Szczecina znajduje się bardzo dużo różnych atrakcji turystycznych, niektóre z nich są nawet słabo znane nawet mieszkańcom Szczecina, między innymi Krzywy Las czy Folwark Skarbimierz. Noclegi na pewno znajdziecie także na naszej stronie.
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: Szczecin

Postprzez marcinhall » 12 kwi 2017, o 12:09

Szczecin ma bardzo dużo zabytków, informacji o nich znajdziesz dużo w internecie. Ja też polecam oprócz zwiedzania samego miasta, wybrać się na wycieczkę po okolicy. Oprócz rozlewisk Odry, są tu wspaniałe lasy i bardzo czyste jeziora, w sam raz na letni wypoczynek. Dla znudzonych niedaleko Niemcy i Berlin, polecam.
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Szczecin

Postprzez ImbirHostel.pl » 19 kwi 2017, o 06:51

To prawda, Szczecin jest niezwykle urokliwym i trochę niedocenianym miastem, powyżej macie spis kilku zabytków, a zapewniam iż na żywo sprawia jeszcze lepsze wrażenie :) Może warto wstawić zdjęcia kilku miejsc w Szczecinie aby zachęcić Użytkowników na forum do odwiedzin? :)
no avatar
User

misiek

Posty

28

Dołączył(a)

3 maja 2017, o 10:52

Re: Szczecin

Postprzez misiek » 3 maja 2017, o 11:02

Szczecin najbardziej kojarzy mi się z paprykarzem szczecińskim, który w końcu wcale stamtąd nie jest. :D Nie no, teraz już na poważnie - to bardzo urokliwe miasto, miałem przyjemność gościć tam dwukrotnie.
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Szczecin

Postprzez ImbirHostel.pl » 13 maja 2017, o 07:02

Paprykarz to akurat taka ciekawostka, natomiast samo miasto ma do zaoferowania zdecydowanie więcej, podobnie jak jego okolice. W dalszym ciągu czekamy na Wasze zdjęcia ze Szczecina, pamiętajcie aby je wstawić na forum.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.100s | 12 Queries | GZIP : Off ]