szkolenia sprzedażowe kraków

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: szkolenia sprzedażowe kraków

Postprzez podrozniczka66 » 28 sty 2023, o 11:54

Chciałam podzielić się moim nowym pomysłem z Wszystkimi, którzy poszukują ciekawej pracy. Znalazłam bardzo atrakcyjne szkolenia na stronie: https://emtg.pl/ Na szkoleniach, które organizują można nauczyć się wielu rzeczy, które zapewne otworzą Wam drogę w rozwoju swojej kariery zawodowej. Gama ich oferty jest naprawdę szeroka. Moim skromnym zdaniem informacje, które przekazują można wykorzystać również w inny sposób. Byłam na szkoleniach sprzedażowych. Pozyskaną wiedzę wykorzystuje pracując w zupełnie innej branży. Dużym plusem jest fakt, iż część szkoleń prowadzona jest on line.
no avatar
User

lokka

Posty

502

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: szkolenia sprzedażowe kraków

Postprzez lokka » 31 sty 2023, o 15:57

Z tego, co się orientuję, to różnego rodzaju szkolenia specjalistyczne ma w swojej ofercie firma szkoleniowa Human Skills. Jestem przekonana, że jakiś wartościowy kurs dla sprzedawców również się tam znajdzie :)
no avatar
User

witus19

Posty

860

Dołączył(a)

3 lut 2022, o 15:29

Re: szkolenia sprzedażowe kraków

Postprzez witus19 » 4 lut 2023, o 14:26

Warto inwestować czas i pieniądze w rozwój osobisty.

produkty oxo
no avatar
User

dominika20

Posty

428

Dołączył(a)

15 kwi 2021, o 11:16

Re: szkolenia sprzedażowe kraków

Postprzez dominika20 » 28 lut 2023, o 12:59

Wydaje mi się, że może wam się spodobać szkolenie z wystąpień publicznych https://prowadzenislowami.pl/wystapieni ... ywidualne/ . Właśnie wiele osób polecało mi ostatnio tą ofertę, ponieważ można tutaj naprawdę bardzo wiele się nauczyć
no avatar
User

bogna

Posty

333

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: szkolenia sprzedażowe kraków

Postprzez bogna » 30 kwi 2023, o 08:05

Nie zawsze jest koniecznosc szkolenia swoich ludzi w zakresie sprzedazy, bo mozna tez skorzystac z opcji, jaka jest zewnętrzna kontrola procesów sprzedaży :) Dzieki zaangazowaniu specjalistow mamy pewnosc, ze efekty beda widoczne

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.064s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron