Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Giermek

Posty

2

Dołączył(a)

15 mar 2015, o 14:26

Lokalizacja

Dąbrowa

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Giermek » 15 mar 2015, o 14:30

razem z wycieczką w biurze mi zaproponowali ubezpieczenie
no avatar
User

Dreptaki.com.pl

Posty

43

Dołączył(a)

16 gru 2014, o 14:40

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Dreptaki.com.pl » 18 mar 2015, o 07:33

Bo tak z jest w większości przypadków,kiedy wykupując wycieczkę w biurze turystycznym masz też podstawowy zakres ubezpieczenia,a jeżeli chcesz ten pakiet poszerzyć to mozesz kupić zewnętrzne ubezpieczenie osobne i dodatkowo płatne.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez talissa » 19 mar 2015, o 07:51

Ja wiedziałam o tym all inclusive i nie nadużywam jak jestem za granicą. Nie widzę takiej potrzeby. Raczej jedynie wieczorkiem piję ale nie za dnia.
Swoją drogą to nie polecam brać jedynie ubezpieczenia z biura podróży. Oczywiście,że jest jakieś tam podstawowe ale tak jak już było tutaj wcześniej pisane nie obejmie ono zbyt dużo pomocy.
no avatar
User

Nawigator-Rewal.pl

Posty

9

Dołączył(a)

19 mar 2015, o 08:06

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Nawigator-Rewal.pl » 19 mar 2015, o 08:29

Warto przede wszystkim sprawdzić warunki takiej umowy z biurem podróży gdzie mamy jasno napisane jaki jest skład pakietu ubezpieczeniowego,co obejmuje,a dopiero potem podjąć decyzje o wykupieniu dodatkowych pakietów.
no avatar
User

Mikkolaj

Posty

5

Dołączył(a)

13 lut 2015, o 13:25

Lokalizacja

Wrocław

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez Mikkolaj » 20 mar 2015, o 12:35

Zwykle gdy planuję wyjazd udaję się do Warty - mają dość szeroki i co najważniejsze elastyczny system doboru oferty.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez talissa » 26 mar 2015, o 06:42

Nawigator-Rewal.pl napisał(a):Warto przede wszystkim sprawdzić warunki takiej umowy z biurem podróży gdzie mamy jasno napisane jaki jest skład pakietu ubezpieczeniowego,co obejmuje,a dopiero potem podjąć decyzje o wykupieniu dodatkowych pakietów.


A powiem Ci,że obecnie piszesz totalną głupotę. Biuro podróży moze CIę ubezpieczyć to max 10 tys.złotych. Jeśli zależy Ci na porządnym ubezpieczeniu tak do ok 40 tys. euro to jedynie przez doradcę. Comperia ma wynegocjowane o wiele lepsze oferty tak więc będzie to lepsze niż samodzielne szukanie.
Na tym na pewno nie oszczędzamy.
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez BalticKorona_pl » 2 kwi 2015, o 09:21

Czyli nie pisze głupoty bo do określonej kwoty masz ubezpieczenie i wiesz czego się trzymać,a jeżeli dodatkowo chcesz coś ekstra i być w pełni spokojnym to po prostu dokupujesz na własną rękę.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez beataxx » 29 wrz 2015, o 07:43

Bardzo dobra opieka medyczną głownie w celach turystycznych jest na http://www.go4healthtravel.com/ na bardzo wysokim poziomie. Wiadomo jak to czasami jest w podróży!
Różnie bywa i wiem to z własnego doświadczenia, dlatego warto pod ręką posiadać takie namiary. Na stronie znajdziecie info odnośnie takich sprawdzonych klinik czy placówek!
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez OW-Akces_pl » 1 paź 2015, o 07:49

Warto przede wszystkim porównać ze sobą kilka ofert ubezpieczycieli oraz zakres usług,pakiet jaki oferują na nasz wyjazd,po czym dopiero później podjąć decyzję na który dokładnie się zdecydować,uwzględniając właśnie cenę.
no avatar
User

rtcars

Posty

33

Dołączył(a)

30 gru 2015, o 12:02

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez rtcars » 30 gru 2015, o 12:31

Najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej ja korzystam z tej Tanie Ubezpieczenia
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]