Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

febi

4

17 lip 2018, o 14:47

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez febi » 19 lip 2018, o 09:53

Muszę wykupić ubezpieczenie turystyczne jak najprędzej, powiedzcie mi proszę gdzie najlepiej? Na ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html ostatnio widziałem dobre ubezpieczenia na mieszkanie, ale nie wiem gdzie znaleźć dobre ubezpieczenia turystyczne. Poradzicie mi cos?
no avatar
User

biedroska

118

3 mar 2015, o 12:17

Postprzez biedroska » 21 lip 2018, o 19:14

Ja mam zawsze zagwarantowane super rozszerzone ubezpieczenie podróżne z itaką. Moim zdaniem jedyna słuszna rzecz na wakacje.
no avatar
User

tulipan

136

17 lut 2016, o 13:00

Postprzez tulipan » 26 lip 2018, o 07:50

Warto pamiętać o tym, że niezależnie od wykupienia ubezpieczenia, i tak przysługują nam prawa pasażera. I na tej podstawie właśnie możemy się domagać chociażby odszkodowania za odwołany lot. Oczywiście najlepiej zlecić to specjalistom, na przykład kancelarii prawnej Solace: https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-za-odwolany-lot. Oni się wszystkim zajmą, a my bez stresu odzyskamy nasze pieniądze.
no avatar
User

sanderson

21

11 lut 2018, o 16:43

Warszawa

Postprzez sanderson » 28 lip 2018, o 15:16

Ja korzystam z euro26 - miałam kilka sytuacji kiedy potrzebowałam pomocy medycznej za granicą i super się sprawdziło. Jedyny minus to ograniczenie wiekowe. W UE karta EKUZ.
Moje produkty z jeansu i skóry http://denimbase.pl/
no avatar
User

Domkim2.pl

47

20 kwi 2018, o 09:07

Postprzez Domkim2.pl » 31 lip 2018, o 09:49

Najlepiej brać takie ubezpieczenia z największych firm, w ten sposób minimalizujemy ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych komplikacji.
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
Poprzednia strona