VisitON - baza ofert wypoczynkowych

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

visiton

Posty

2

Dołączył(a)

26 maja 2018, o 10:53

Lokalizacja

Bartoszyce

VisitON - baza ofert wypoczynkowych

Postprzez visiton » 26 maja 2018, o 12:46

Witam serdecznie!

To mój pierwszy post a ponieważ znalazłem dział, w którym idealnie będzie się przedstawić - no to jestem :-)

Chciałem przedstawić działający od roku portal turystyczny - VisitON.pl. Naszą misją jest dostarczenie ciekawych propozycji na wypoczynek i spędzenie wolnego czasu w każdym zakamarku Polski.
To nie tylko baza ofert noclegowych - z naszą wyszukiwarką możliwe jest wyszkanie miejscowości i przeglądanie po obszarze wokoło - wdrożyliśmy taką funkcjonalność, gdyż mnóstwo obiektów noclegowych z małych miejscowości (tych mniej popularnych) często oferuje przepiękne wnętrza i pyszne jedzenie, jednak nie znajdują się w najgłośniejszych turystycznych miejscowościach i przez to są często niedocenione.
To jednak nie wszystko - w VisitON można znaleźć również bazę atrakcji turystycznych w regionie. Jeśli Turysta już wybrał miejsce na wypoczynek, fajnie żeby uzupełnił to o pomysły spędzenia wolnego czasu :) Wszystko w jednym miejscu!

Dlatego też zapraszam serdecznie zarówno pasjonatów podróży jak i właścicieli obiektów noclegowych z całej Polski do odwiedzenia naszego portalu i oczywiście do współpracy. Serdecznie zapraszam na VisitON - urlop w Polsce
Z pasją do turystyki. Odwiedź VisitON i przeglądaj noclegi w Polsce - wygodna wyszukiwarka, ciekawe pakiety i atrakcje turystyczne
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: VisitON - baza ofert wypoczynkowych

Postprzez Desperado » 20 sty 2022, o 13:04

Dzięki za bardzo fajne oferty. Te linki są wyśmienite!!
____________________________
https://samo-dzielni.pl/male-przedszkole/
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: VisitON - baza ofert wypoczynkowych

Postprzez podrozniczka66 » 8 lut 2022, o 22:45

jeżeli chodzi o wychowanie dzieci i ich odpoczynek to ja mogę wam polecić aby zajrzeć na stronę https://www.wioski.co gdzie możecie znaleźć bardzo fajne miejsce dla swojego dziecka, w którym może się on prawidłowo rozwijać
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: VisitON - baza ofert wypoczynkowych

Postprzez Geniusz85 » 24 lut 2022, o 11:51

Taka baza ofert wypoczynkowych jest świetna. Warto się takimi rzeczami interesować. W turystyce są wielkie pieniądze!
___________________________________________________________
pisaniepracmagisterskichtorun.pl/tematy-prac-licencjackich-z-psychologii

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.074s | 12 Queries | GZIP : Off ]