Wakacje bez stresu

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez lila2 » 28 paź 2016, o 14:00

Jak co roku zapewne pojadę nad morze Myślę całkiem poważnie o Łebie. W sumie to słyszałam na temat Łeby wiele dobrych opinii, a znajoma podesłała mi link do łeba noclegi. Co sądzicie o tamtych rejonach? Czy to dobry pomysł?
no avatar
User

turystyk

Posty

5

Dołączył(a)

30 paź 2016, o 02:39

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez turystyk » 30 paź 2016, o 02:55

Zdecydowanie bym polecał agroturystykę i najlepiej gdzie nikogo więcej nie będzie ,tak dla wyciszenia i uspokojenia ,choć pewnie ciężko będzie jak człowiek jest cały czas w ruchu .
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez eDom » 16 lis 2016, o 14:33

Wakacje bez stresu to zawsze te dobrze i starannie zaplanowane z komfortowymi i niedrogimi miejscami noclegowymi oczywiście :)
no avatar
User

Magdusia

Posty

28

Dołączył(a)

7 cze 2016, o 13:36

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez Magdusia » 6 gru 2016, o 08:08

Żeby nie stresować się na wakacjach lubię mieć wszystko sprawdzone i zaplanowane tak, żeby nie było jakichś przykrych niespodzianek.
no avatar
User

wakacyjna

Posty

63

Dołączył(a)

30 sty 2013, o 10:38

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez wakacyjna » 6 gru 2016, o 08:17

U mnie sporo zależy jeszcze od tego, czym jadę na wakacje. Nie lubię latać samolotem. Stresuje mnie to na tyle, że przez cały pobyt się zadręczam tym, że z powrotem też będę musiała lecieć.
Zdecydowanie wolę samochód. Jadąc autem, czuję się o wiele bezpieczniej. Myślę jeszcze o tym, żeby zainwestować w dobrą kamerkę internetową: https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wy ... hodow/416/ . Wiadomo, że na drogach nie brakuje wariatów, więc lepiej się zabezpieczyć.
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez DworSierakow.pl » 27 lut 2017, o 07:45

Jeżeli chcemy spędzić swoje wczas, urlop bez stresu to polecam wybrać przede wszystkim odpowiednie do tego miejsce w Polsce, gdzie będziemy mogli faktycznie wypocząć i niczym się nie martwić, nie denerwować. W naszym Dworze Sierakow każdy znajdzie coś dla siebie, łącznie z wieloma zabiegami Spa :)
no avatar
User

abby

Posty

3

Dołączył(a)

2 mar 2017, o 20:27

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez abby » 6 mar 2017, o 15:45

I koniecznie zostawić w domu telefon i laptopa :D
Najlepszy suplement na stawy i kości Witamina K2 D3
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 20 kwi 2017, o 05:23

To prawda, warto czasem odciąć się od wszystkiego i spędzić i kompletnie zresetować podczas urlopu, a to gwarantuje wypoczynek w Wiśle gdzie czas płynie zupełnie inaczej, każdy znajdzie tutaj wiele atrakcji i spędzi urlop aktywnie. W kwestii noclegu zapraszamy oczywiście do nas, posiadamy przytulne i komfortowo wyposażone pokoje blisko centrum :)
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez wiktoryna » 20 kwi 2017, o 11:57

Wakacje bez stresu są możliwe tylko wtedy jak wybierzemy bezpieczny kierunek a nie miejsce gdzie tuż obok toczą się jakieś działania wojenne. Dla mnie czarter jachtów jest teraz opcją która zapewni moc wrażeń a jednocześnie będzie niezwykła i bezpieczna na urlop.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez biedroska » 21 kwi 2017, o 08:27

My też staramy się aktywnie wypoczywać jeśli jest trochę stresu i mamy zamiar wybrać się do Grudziądza do hotelu Ibis Styles, jest tam sporo tras rowerowych więc zabieramy nasze na auto i w drogę. Co jakiś czas warto zorganizować sobie taki wypoczynek, chociaż nie powiem bo leniuchowac też lubię. ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.088s | 12 Queries | GZIP : Off ]