Wakacje i walizka.Co zabrać

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez majesta » 22 wrz 2016, o 10:05

Nie moge się doczekac mojego wyjazdu za granice. Do wtjazdu został jeszcze miesiąc, ale ja już myśle co by ze sobą zabrac.
Moim problemem jest to, że będe miec tylko jedną małą walizke - więcej miec nie moge.
No i tu pytanie do Was. Co wy zazwyczaj bierzecie na wakacje? Macie może jakaś liste, co koniecznie powinno sie w niej znaleźc?
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez jagna » 22 wrz 2016, o 11:40

w tym wpisie na blogu jest wszystko opisane:
http://szpilkiwplecaku.pl/2016/08/co-sp ... a-wyprawe/
Co spakowac do walizki oraz co powinno się w niej znaleźć. Sama starałam się zawsze pakować na kilka dni wcześniej. Moim zdaniem nie warto jest tego zostawiać na ostatnią chwilę bo bardzo ciężko jest się potem zorganizować.... i łatwo mozna zapomnieć.

Najważniejsze są pieniądze i dowód ( pakujesz je do bagażu podręcznego).
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 09:48

Wbrew pozorom pakowanie walizki nie należy do łatwych zadań, bo zawsze istnieje obawa czy wszystko się zmieści i nie wiemy tak do końca co ze sobą zabrać, ja zawsze mam ten sam problem ale im częściej podróżujemy tym łatwiej jest nam się zorganizować i spakować wszystko co chcemy.
no avatar
User

rkantor

Posty

3

Dołączył(a)

13 paź 2016, o 11:10

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez rkantor » 13 paź 2016, o 15:14

Zawsze jak się pakuje na wakacje to boję się, że zapomnę o czymś ważnym. Zazwyczaj kilka dni przed wyjazdem robię sobie listę co powinnam zabrać wtedy czuję się pewniej, że o niczym nie zapomniałam
Bardzo szybki przepływ środków finansowych z 1-ego obszaru na ziemi do drugiego to już standard. kantor walutowy
no avatar
User

tymekalex91

Posty

2

Dołączył(a)

17 paź 2016, o 11:27

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez tymekalex91 » 17 paź 2016, o 11:32

Ja również robię taka listę i później wszystko sprawdzam
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez wiktoryna » 29 paź 2016, o 09:39

Też robię wcześniej listę żeby niczego nie zapomnieć, zwykle zabieram też mini apteczkę z najpotrzebniejszymi środkami medycznymi typu plaster, dicopeg na zaparcia bo w podróży mi się często zdarzają i tabletki na alergię.
no avatar
User

katarzynna2

Posty

5

Dołączył(a)

26 paź 2016, o 08:47

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez katarzynna2 » 29 paź 2016, o 18:00

No ja również ta robię, to dobry sposób.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez RozaWiatrow.pl » 10 lut 2017, o 10:52

Chyba właśnie tak jest najlepiej, czyli spakować się zgodnie z listą którą wcześniej stworzysz i tym sposobem nie pominiesz niczego co będzie potem ważne lub przydatne podczas podróży, wakacji.
no avatar
User

bzdzikos

Posty

27

Dołączył(a)

29 mar 2017, o 13:28

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez bzdzikos » 29 mar 2017, o 13:37

No cóż - moja pierwsza rada to: weź plecak, a nie walizkę. Znacznie prościej jest transportować plecak, niż ciągnąć za sobą, albo nosić nieporęczne pudło.
no avatar
User

maniek

Posty

15

Dołączył(a)

6 kwi 2017, o 17:54

Re: Wakacje i walizka.Co zabrać

Postprzez maniek » 6 kwi 2017, o 18:07

Lepiej już torbę wziąć przy ograniczeniu wagowym i wymiarowym. Do niej więcej można upchnąć.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.133s | 12 Queries | GZIP : Off ]