Wakacje w kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Wakacje w kraju

Postprzez biedroska » 24 cze 2016, o 10:58

nie zgadzam się z tym. My w tym roku jedziemy do Gąsek do Ośrodka rekreacyjnego "Aga". Co do wolnych miejsc jest różnie nad morzem ale nam się udało własnie tam wystarczyło tylko trochę podzwonić i się popytać. Tam jest bardzo dużo możliwości bo ośrodek składa się z aż dwóch hotelowych budynków, domków itp.. więc może jeszcze wam się uda. Ich oferta tutaj http://www.osrodek-aga.pl/ , jeżeli ktoś się zdecyduję niech piszę może akurat się spotkmy na miejscu
no avatar
User

Traved

Posty

5

Dołączył(a)

20 cze 2016, o 17:16

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Traved » 24 cze 2016, o 16:18

Tylko Ustronie lub Ustka <3
no avatar
User

betourist

Posty

5

Dołączył(a)

26 cze 2016, o 16:50

Re: Wakacje w kraju

Postprzez betourist » 26 cze 2016, o 16:51

Ja wakacje planuje spędzić nad morzem lub w górach, wciąż nie mogę się zdecydować
no avatar
User

Celence

Posty

5

Dołączył(a)

27 cze 2016, o 10:52

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Celence » 27 cze 2016, o 10:58

Miłego na wakacjach. :) polecam apartamenty malta w Poznaniu, na prawdę cud wypoczynek :)
no avatar
User

antonikowalski2

Posty

1

Dołączył(a)

1 lip 2016, o 10:10

Re: Wakacje w kraju

Postprzez antonikowalski2 » 1 lip 2016, o 10:55

Nie ma co jechać za granicę skoro mamy piękny kraj, ja w tym roku robię wycieczkę szlakiem zamków w Polsce a na koniec pojadę i spędzę kilka dni nad morzem ;)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 11 lip 2016, o 07:12

Akurat w Polsce nie sposób się nudzić podczas wakacji,jest wiele ciekawych i godnych uwagi miejsc,które z całą pewnością warto zwiedzić,zaczynając od Ciechocinka,co o tym sądzicie?
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wakacje w kraju

Postprzez eDom » 18 lip 2016, o 10:31

Wakacje w kraju mogą być równie atrakcyjne jak te w egzotyczne zakątki, wiele zależy od tego gdzie się wybieracie i jak planujecie je spędzić, u nas znajdziecie wiele apartamentów które niczym nie ustępują tym zagranicznym http://www.edom.pl/?event=search.search&lastminuteonly=true&searchtyp=defaultsearch&land=pl
no avatar
User

marcelinakr

Posty

1

Dołączył(a)

21 lip 2016, o 13:20

Re: Wakacje w kraju

Postprzez marcelinakr » 21 lip 2016, o 13:27

Mnie niedługo czeka wyjazd do Zakopanego, mam nadzieję że pogoda dopisze ;)
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Wakacje w kraju

Postprzez gizmo » 24 lip 2016, o 21:00

ja też w tym roku zrezygnowałem z wakacji nad polskim morzem bo wszystkie dobre hotele są już od dawna zajęte, i ceny mają wyższe...wybrałem z rodziną góry :) co prawda zazwyczaj jesienią spacerujemy po górskich szlakach ale w tym roku zmieniliśmy tradycję :D byliśmy na początku lipca w Brennej w Beskidzie Śląskim, przepiękna okolica, kilkanaście szlaków turystycznych, kilka szczytów górskich, park linowy, niedaleko Szczyrk, Wisła :D tak nam się spodobało że już zamówiliśmy miejsca w hotelu na przyszły rok :D hotel Kotarz - też strzał w 10 :D piękne pokoje, pyszne jedzenie, spa, basen, grota solna i baaardzo miła obsługa ;)
no avatar
User

Apartament-Baltic

Posty

31

Dołączył(a)

25 lip 2016, o 09:09

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Apartament-Baltic » 25 lip 2016, o 09:14

Akurat co do samych cen to nie można przesadzać,bo spokojnie znajdziemy coś tańszego i równie komfortowego,czego idealnym przykładem mogą być nasze apartamenty w Kołobrzegu,zapraszamy:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.127s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron