Wakacje w kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Wakacje w kraju

Postprzez rezona » 26 lip 2016, o 14:56

Wakacje w kraju można spokojnie spędzić bardzo ciekawie, co do tego nie ma wątpliwości, choć czasem ceny mogą odstraszać, ale tak naprawdę wszystko zależy od tego jak się za te wakacje zabierzemy.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez lila2 » 31 lip 2016, o 16:10

Żeby wyjechać gdzieś większą grupą trzeba to odpowiednio zaplanować. Pierwsze co, trzeba obrać odpowiednie miejsce na tego typu wyjazdy. Dla nas w tym roku celem był Poznań. Piękne polskie miasto z dużą liczbą atrakcji. Poszukaliśmy taniego noclegu i tutaj http://www.bythewayhostel.pl/ udało nam się znaleźć pokoje gościnne w dobrej cenie.
no avatar
User

klarakalinko

Posty

1

Dołączył(a)

1 sie 2016, o 10:30

Re: Wakacje w kraju

Postprzez klarakalinko » 1 sie 2016, o 11:01

Wraz ze znajomymi wynajęliśmy dom nad jeziorem, chyba najlepsza opcja na wakacje ;)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Wakacje w kraju

Postprzez mobilna » 3 sie 2016, o 11:04

generalnie jeżeli chodzi o wakacje w kraju to ja zawsze stawiam na biuro podróży Alfa Tour. Mają świetnie wycieczki a teraz w ofercie pojawiły się nawet turnusy rehabilitacyjne. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę bo biorąc pod uwagę moje problemy ze stawami o aktywnym wypoczynku mogłabym zapomnieć. A tak mogę podróżować wraz z rehabilitacją czego nie znalazłam dotychczas w żadnej innej ofercie
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Wakacje w kraju

Postprzez biedroska » 3 sie 2016, o 14:42

a co prawda nie z własnych doświadczeń, ale siostra teraz wróciła z urlopu w agroturystyce brzezina i jest pod ogromnym wrażeniem, miejsce zlokalizowane jakoś na pograniczu Kujaw i Wielkopolski i samo to daje już ogromne pole do zwiedzania, położone nad jeziorem, bardzo naturalne jeżeli chodzi o otaczającą przyrodę, takie nietknięte za bardzo ręką człowieka więc mówi że można odetchnąć w fajnej ciszy i spokoju a do tego w otoczeniu pięknej natury
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 4 sie 2016, o 08:51

Jestem podobnego zdania,że wcale nie trzeba wyjeżdżać od razu daleko aby spędzić fajne i udane wczasy,w Polsce również można to zrobić pod warunkiem iż znamy ciekawe miejsca,np Małopolska z pewnością do takich należy,gdzie atrakcji turystycznych dla nikogo nie zabraknie.
no avatar
User

radoslawdudko

Posty

1

Dołączył(a)

1 sie 2016, o 09:52

Re: Wakacje w kraju

Postprzez radoslawdudko » 5 sie 2016, o 08:55

Mamy piękny kraj w którym można zobaczyć wiele ciekawych miejsc, warto poszukać i zaplanować sobie odpowiednio wyjazd ;) Co roku staram się jechać w inną stronę, teraz wybieram się do Malborka a później nad morze zahaczając po drodze o ciekawe miejsca ;)
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Wakacje w kraju

Postprzez gizmo » 8 sie 2016, o 10:20

jeśli wakacje w Polsce to stawiałbym na morze jednak..no chyba że ewentualnie góry :)
My ciągle czekamy gdyż nasz termin zaczyna się dopiero początkiem września a możemy sobie na to pozwolić bo jedziemy paczką studentów wiem jak wiadomo wakacje dłuższe. Wszystko już załatwione- jedziemy do Gąsek do ośrodka rekreacyjnego Aga, bilety na pociąg kupione (40 zł z Krakowa za osobę także super) tylko jeszcze się spakować. Co do ośrodka chciałbym zapytać czy ktoś tam był już może? :) generalnie wygląda wszystko super bo ośrodek nad samym morzem ze spa w ofercie :)
no avatar
User

kaliskioskar90

Posty

1

Dołączył(a)

4 sie 2016, o 12:24

Lokalizacja

Wrocław

Re: Wakacje w kraju

Postprzez kaliskioskar90 » 8 sie 2016, o 12:27

ja w tym roku odpoczywam w Zakopane. Zazwyczaj jestem tam głównie w okresie zimowym, ale jakoś nie miałem pomysłu na inne spędzenie tych wakacji więc znów wyląduje w moim ulubionym i sprawdzonym pensjonacie i odpoczywam nad morskim okiem :)
krd opinie - blog finansowy
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez RozaWiatrow.pl » 30 sie 2016, o 06:23

Wakacje w kraju mogą być naprawdę bardzo fajnym,ciekawym doświadczeniem pod warunkiem rzecz jasna,że wybierzemy odpowiednie miejsce na ich spędzenie. Dla mnie np: najlepszymi wczasami są te które można spędzić nad morzem w Darłowie,szeroka plaża i mało ludzi gwarantują wspaniały wypoczynek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.118s | 12 Queries | GZIP : Off ]