Wakacje w kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Wakacje w kraju

Postprzez gizmo » 2 wrz 2016, o 14:59

A w tym roku byliśmy jeszcze w Białej Podlaskiej pod konie sierpnia. Wybierzcie się tam z rodzinką, naprawdę warto. Dużo historii i pięknej przyrody. Nocleg to w jakiejś dobrej lokalizacji, my wybraliśmy z polecenia hotel Delfin i przyjemne miejsce Wam powiem, ładnie tam i dobre jedzenie :)
no avatar
User

vnik

Posty

15

Dołączył(a)

4 wrz 2016, o 21:39

Re: Wakacje w kraju

Postprzez vnik » 4 wrz 2016, o 22:01

jestem zdecydowanie na tak. Polska wciąż jest do odkrycia dla Polaków ;)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 8 wrz 2016, o 07:58

W Polsce jest jeszcze wiele pięknych, ciekawych miejsc które warto odkrywać na bieżąco i wybierać się tam nawet na spędzenie weekendu, odkrywać i poznawać to co do tej pory nieznane, a swoją przygodę można śmiało rozpocząć od popularnego Ciechocinka :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wakacje w kraju

Postprzez eDom » 13 wrz 2016, o 12:07

W tym roku najczęściej Polacy wybierali jednak Polskę, podyktowane jest to oczywiście większy bezpieczeństwem ale też korzystną pogodą w lato i zmieniającym się klimatem, nawet dziś mamy upały a to już wrzesień, za kilka dni koniec kalendarzowego lata :D
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Wakacje w kraju

Postprzez mobilna » 8 paź 2016, o 20:44

Od kiedy mam maluszka w domu wybieram się na wakacje tylko w kraju. Nie chcę zabierać dziecka w długą podróż. Mieszkam w Toruniu i dlatego wybraliśmy się rodzinką do osławionego Ciechocinka :) Wybralismy hotel w ścisłym centrum, żeby mieć wszędzie blisko. Udało nam sie trafić na super włascicieli, dzieki czmu czuliśmy się jak na wakacjach u znajomych. Hotel Abidar w którym bylismy ma także ofertę spa, więc w końcu mogłam zadbać troszkę o siebie.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Wakacje w kraju

Postprzez gizmo » 10 paź 2016, o 02:20

Ja kocham polskie morze, ale najbardziej...zimą ;) kiedy nie ma turystów. Mam fajną miejscówkę gdzie urlopuję, to hotel Senator. Jest usytuowany w środku lasu, a do morza jest na prawdę bardzo blisko, parę kroków dosłownie. Dzięki temu, że jest tam spa, można się zrelaksować po np. ciężkim okresie w pracy.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 13 paź 2016, o 09:06

Ciesze się, że ktoś także wybrał Ciechocinek jako miejsce na spędzenie wakacji, jak widać ta decyzja okazał się być trafną i to właśnie najlepsza rekomendacja. Zakwaterowanie w komfortowych i przestronnych pokojach znajdziecie u nas, do tego bardzo dobra lokalizacja.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wakacje w kraju

Postprzez eDom » 21 paź 2016, o 10:18

Wakacje i ogólnie wypoczynek w kraju teraz przeżywa renesans, być może winą jest niepewna sytuacja w niektórych rejonach Europy ale wolimy myśleć że turyści docenili również piękno naszego kraju, wystarczy przejrzeć oferty na naszej stronie, jest tam mnóstwo uroczych apartamentów i domów wakacyjnych ;)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:27

Jestem zdania, ze w Polsce można znaleźć naprawdę piękne i ciekawe miejsca na to aby spędzić urlop, dla przykładu Bory Tucholskie, gdzie czas płynie zupełnie inaczej, a nocleg bez problemu znajdziecie w naszych stylowych i komfortowych domkach, zapraszamy.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Wakacje w kraju

Postprzez mobilna » 27 paź 2016, o 23:18

Ja całe ostatnie wakacje spędzałam własnie w Polsce :) I jeździłam sobie to tu to tam. Ale zdecydowanie najlepiej wspominam pobyt w Mielnie. Zatrzymaliśmy się w hotelu Unitral. I chociaż pogoda nie za bardzo nam przez dwa dni dopisywała, to nie nudziliśmy się, bo maja tam ekstra spa z basenami solankowymi :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.069s | 12 Queries | GZIP : Off ]