Wakacje w kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majka345

Posty

15

Dołączył(a)

13 gru 2016, o 19:35

Re: Wakacje w kraju

Postprzez majka345 » 13 gru 2016, o 19:42

Ja lubię podróżować w kraju jednak muszę pomyśleć o nowym plecaku, podoba mi się taki sportowym . Wiele widziałam w sklepie Brytyjka.pl , bo mają tam spory wybór prosto z UK. W góry uwielbiam jeździć, a mój się zepsuł, może coś mi doradzicie.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Wakacje w kraju

Postprzez mobilna » 16 gru 2016, o 06:42

Dla mnie oczywistym jest, ze jak wakacje czy wypoczynek to w kraju. Niby jest grudzien, ale ja juz mysle o urlopie w maju. W tym roku planuje wypoczynek w Tatrach. Wybralam juz hotel http://www.kopieniec.pl/ jest w Murzasichle, wiec mam nadzieje na troche wiecej spokoju jak w samym Zakopanym. Do tego jest tam spa, z ktorego na pewno skorzystam. Zastanawiam sie tez nad oferta zabiegow, bo duzo dobrego czytalam o fachowcach co tam pracuja, a moj kregoslup jest juz troche zmeczony wiecznym siedzeniem w biurze. :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wakacje w kraju

Postprzez eDom » 16 gru 2016, o 11:13

Jest jeszcze sporo czasu do namysłu, zawsze możecie poszukać inspiracji korzystając z naszej wyszukiwarki. Może w przyszłym roku postanowicie spędzić urlop inaczej niż zwykle? Możliwości jest bardzo wiele :)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:26

Wybierając wakacje czy generalnie urlop w kraju- na pewno nie będziecie rozczarowani bo mamy na tyle pięknych i wspaniałych miejsc które warto odwiedzić, że nie sposób mówić o nudzie. Proponuję zacząć od Bor Tucholskich :)
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Cadence » 23 mar 2017, o 12:33

a właściwie dlaczego nie? Mało mamy pięknych miejsc?
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 29 mar 2017, o 12:47

Wakacje w kraju także mogą być bardzo udane. Zapraszamy szczególnie w rejon Muszyny. Hotel Klimek przygotował specjalne oferty dla wszystkich swoich gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa
no avatar
User

Damian99

Posty

1

Dołączył(a)

29 mar 2017, o 13:33

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Damian99 » 29 mar 2017, o 13:36

W Polsce mamy pełno pięknych miejsc i nawet ostatnie lata pokazały że pogoda potrafi być u nas na prawdę piękna, więc czemu by nie pojechać nad polskie morze czy na mazury.
no avatar
User

bzdzikos

Posty

27

Dołączył(a)

29 mar 2017, o 13:28

Re: Wakacje w kraju

Postprzez bzdzikos » 29 mar 2017, o 13:47

Nie rozumiem skąd u niektórych osób awersja do spędzania wakacji w Polsce :). Jak dla mnie ma to same zalety: bliskość, wygoda, wiemy jakich cen należy się spodziewać. Jest też dużo pięknych miejsc do zwiedzania, przyrody do oglądania.
no avatar
User

jedlinka

Posty

25

Dołączył(a)

31 mar 2017, o 06:28

Re: Wakacje w kraju

Postprzez jedlinka » 31 mar 2017, o 09:17

może nad morze? ja bardzo lubię wracać nad morze, ostatnio byliśmy w Pucku, mieliśmy zarezerwowany domek na bookaparcie i było naprawdę świetnie
no avatar
User

Halinka79

Posty

9

Dołączył(a)

29 mar 2017, o 08:53

Lokalizacja

Sielpia Wielka

Re: Wakacje w kraju

Postprzez Halinka79 » 7 kwi 2017, o 10:30

Cadence napisał(a):a właściwie dlaczego nie? Mało mamy pięknych miejsc?


To prawda. W naszym kraju jest wiele wspaniałych miejsc. Większość z nas w wakacje oczekuje wypoczynku nad wodą a szczególnie dzieci. Fajnym miejscem na taki rodzinny wyjazd jest jezioro Sielpia położone wśród lasów sosnowych w woj. świętokrzyskim. Znajduje się tam duża baza noclegowa z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej rodziny. Czas można spędzić nad wodą, na szlakach turystycznych lub w licznych kawiarenkach a w okolicy też nie brakuje ciekawych i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.107s | 14 Queries | GZIP : Off ]