Wakacyjny wyjazd

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

hotelswnorbe

1

3 mar 2020, o 15:58

Re: Wakacyjny wyjazd

Postprzez hotelswnorbe » 3 mar 2020, o 16:01

Ja polecam wybrać się do hotelu ze spa na wypoczynek. Jako mama dwójki dzieci czasem z mężem wyjeżdżam do hotelu i relaksuję się na zabiegach. Taki relaks raz na jakiś czas jest wskazany.
no avatar
User

talissa

118

18 lis 2014, o 08:38

Postprzez talissa » 25 mar 2020, o 11:03

Na pewno odpadaja w tym roku wakacje zagraniczne. Chciałam się wybrać na dwie wycieczki za granicę w tym roku, jednak nie wyszło. Dodatkowo mam sporo pracy w tym roku tak wiec musze sobie rozplanować jakiś spokojny wypoczynek tak aby mogła odpocząć głównie moja głowa....

Jesli szukacie ładnego miejsca na wypoczynek, polecam Tleń hotel - bardzo przyjemny ośrodek, w którym wypoczywałam w zeszłym roku. I chciałabym wybrac się na tydzień ponownie w tym roku. Ośrodek jest bardzo ładnie położony nad wodą oraz wśród lasów
Obrazek

Zobaczcie sobie sami.
no avatar
User

mitnick

5

24 sty 2019, o 16:06

Postprzez mitnick » 27 mar 2020, o 14:59

Warto tez sie przygotowac od strony wyposazenia.
no avatar
User

Malwina

4

27 mar 2020, o 15:02

Postprzez Malwina » 27 mar 2020, o 15:09

Wakacje to temat do jakiego każdy ma trochę inne podejście. Jedni ludzie starają się znaleźć jak najtańsze oferty jeszcze poza sezonem, drudzy organizują wszystko we własnym zakresie by jak najbardziej obniżyć koszta. Nie można w tych planach pomijać ważnej kwestii ubezpieczenia. W praktyce nie kosztuje ona zbyt wiele jednak daje bezpieczeństwo w razie niespodziewanej sytuacji. Odnośnie tego jak się przygotować od strony swojego bagażu to podejście też ma swoje zastosowanie. Przed sezonem możemy znaleźć wiele promocji na stroje kąpielowe jednoczęściowe produkowane przez takie marki jak Gatta - https://gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/st ... czesciowe/ Zaoszczędzimy, a do tego będziemy pięknie prezentować się na plaży. Czego można chcieć więcej? :)
Poprzednia strona