Wirtualne spacery na turystycznych www?

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

Pepperoni

Posty

82

Dołączył(a)

19 gru 2012, o 14:17

Wirtualne spacery na turystycznych www?

Postprzez Pepperoni » 25 gru 2012, o 17:01

Czy uważacie że na turystycznych stronach www powinny się pojawiać filmy video, prezentacje 3d i np innego tego rodzaju wirtualne wycieczki, które przybliżałyby turystom wygląd danego miejsca, regionu, czy ośrodka tak z każdej strony?

Takie "video" ułatwia zorientowanie się w terenie czy w dobie google earth srednio?
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Wirtualne spacery na turystycznych www?

Postprzez DziewczynaBilla » 7 sty 2013, o 15:17

Wg mnie bardzo ułatwia,
oczywiście o ile dane biuro podróży czy osrodek ma stałą ofertę np trasa Egipt, czy hotele gdzies tam poza krajem, wtedy inwestuje we wspomniany wirtualny spacer (choć na stronie http://www.360stopni.eu/ - przejrzałam) raz, a potem przez lata może z takiej prezentacji korzystać.
W ogóle niezły pomysł.
Grzyby zbieram nałogowo:)
no avatar
User

esme

Posty

10

Dołączył(a)

6 lut 2013, o 21:17

Re: Wirtualne spacery na turystycznych www?

Postprzez esme » 6 lut 2013, o 21:51

Hmm, ale żeby to były jakieś naprawdę ciekawe miejsca... Ja na razie korzystałam tylko z wirtualnych wycieczek po zagranicznych muzeach :) bardzo fajne, pouczające, a za free + z własnego domu
jakby ktoś znał jakieś fajne miejsca do zwiedzania na www, to chętnie przygarnę linki :D
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Wirtualne spacery na turystycznych www?

Postprzez Geniusz85 » 20 sty 2023, o 12:19

Takie spacery to ja uwielbiam. To jest w moim przekonaniu doskonała wręcz sprawa!!!
___________________________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice.pl/tematy-prac-licencjackich-z-logistyki

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.076s | 12 Queries | GZIP : Off ]