Wyjątkowe miejsce...

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez beataxx » 13 lip 2016, o 07:57

Mnie bardzo podobało się w Grecji.
Widziałam, że u nich http://trybala.com.pl/ posiadają bardzo ciekawe oferty na "zielone szkoły" dla dzieciaków do Grecji.
no avatar
User

HotelSonrisa.pl

Posty

42

Dołączył(a)

17 mar 2016, o 09:04

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez HotelSonrisa.pl » 1 sie 2016, o 10:08

Jeżeli szukacie takiego ciekawego i zarazem niesamowitego miejsca na spędzenie wczasów,wakacji to polecam też nieco dalsza wyprawę do malowniczej Kenii,z noclegami nie ma problemu,nasz hotel wszystkim się zajmie:)
HotelSonrisa.pl
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 3 sie 2016, o 10:26

A może Muszyna w Beskidzie Sądeckim? To malownicza miejscowość nieopodal gór z wieloma szlakami górskimi i leśnymi. Oprócz tego znajdują się tutaj Ogrody Biblijne czy Zmysłowe. Tereny Muszyny są bardzo dobre na przejażdżki rowerowe. Słynna jest tutaj tak zwana Pętla Muszyńska. Jest to raj dla osób, preferujących ciszę i wypoczynek na łonie natury.
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 4 sie 2016, o 09:02

W sumie takich pięknych i wyjątkowych miejsc jest naprawdę wiele i podczas jednego lata nie sposób wszystkiego zwiedzić. Myślę,że warto zacząć od naszego kraju i poznać np: inne oblicze małopolski,zapraszamy serdecznie:)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez eDom » 16 sie 2016, o 16:37

"Wyjątkowe miejsce" dla każdego może oznaczać zupełnie inne miejsce na ziemi, te najbardziej odpowiednie łatwo wyszukacie na naszej stronie :)
no avatar
User

donaaa

Posty

3

Dołączył(a)

26 sie 2016, o 08:56

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez donaaa » 26 sie 2016, o 09:01

Dla mnie wyjątkowe miejsce oznacza jakieś wspomnienie związane z danym miejscem :)
no avatar
User

Salwin

Posty

5

Dołączył(a)

22 sie 2016, o 19:43

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez Salwin » 26 sie 2016, o 14:48

Dokładnie, wspomnienia najważniejsze.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 8 wrz 2016, o 08:46

To też ważna sprawa, czyli mieć dobre i miłe wspomnienia z danym miejscem, zgadzam się. Tego typu magicznych miejsc w których można spędzić wakacje jest naprawdę wiele, dla lubiących wyjazdy za granice polecam Grecję lub Chorwację, z kolei dla chcących zwiedzić nasz kraj warto zacząć od Pomorza.
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez marcinhall » 30 mar 2017, o 15:14

Popieram, Pomorze jest piękne i warte odkrycia. Jeśli raz tu zajrzycie, odwiedzicie kilka wyjątkowych miejsc, a takich u nas na pewno nie brakuje, to już zawsze będziecie wracać na Polskie Pomorze. Polecam z premedytacją :)
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
no avatar
User

HotelSkipper.pl

Posty

32

Dołączył(a)

14 maja 2017, o 05:44

Re: Wyjątkowe miejsce...

Postprzez HotelSkipper.pl » 14 maja 2017, o 06:37

Poniekąd racja, Pomorze oraz Kaszuby pozostają w znacznej części nieodkryte i moim zdaniem to również niedoceniany region. Bałtyk to wg mnie wyjątkowe miejsce do którego zawsze warto wrócić :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.068s | 14 Queries | GZIP : Off ]