Wyjazd do Poznania

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Wyjazd do Poznania

Postprzez tulipan » 29 lis 2016, o 19:40

Od dłuższego czasu planuje wyjazdy do Polskich miast. Udało mi się już ich kilka zwiedzić i zobaczyć kawałek naszego kraju. Teraz planuje wyjazd do Poznania. Staram sie podróżować w niskich kosztach dlatego nie zatrzymuje się w drogich noclegach. Pomyślałem by w Poznaniu zatrzymać się w http://nest.poznan.pl/ na Grodziskiej 117 . Słyszałam że to dobre i neidrogie noclegi.Ktoś z was tam nocował ?
no avatar
User

Magdusia

Posty

28

Dołączył(a)

7 cze 2016, o 13:36

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez Magdusia » 5 gru 2016, o 13:14

Poznań jest przepiękny! Naprawdę polecam :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez eDom » 16 gru 2016, o 11:54

Tak, to prawda, Poznań to piękne i ciekawe miasto a sam pomysł na zwiedzanie polskich miast jest świetny, bardzo ciekawy byłby przewodnik w pigułce gdzie i co powinno się koniecznie zobaczyć. :) Może coś takiego powstanie na podstawie podróży autora wątku :)
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 12 sty 2017, o 11:24

Myślę, że Poznań jest jak najbardziej warty uwagi i odwiedzin, w szczególności jeżeli mowa o samym Rynku i starym mieście, powiedzmy cały dzień zwiedzania spokojnie wystarczy :) Co do noclegu to też masz szeroki wybór od drogich hoteli po tańsze hostele.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez Pyrland » 13 lut 2017, o 12:19

A na Rynku prawie zawsze tłum i pełne obłożenie stolików w restauracjach. Dzieje się. W rogu knajpka z czeskim piwem nalewanym na 4 sposoby. Dwa Zoo, Palmiarnia, Malta, Zamek Cesarski i Książęcy. Można na rynku wstąpić do Informacji turystycznej i umówić na zwiedzanie z przewodnikiem. No i Fara! Robi wrażenie, nawet na niewierzących :) . Warto obejść wszystkie uliczki wokół Rynku, urokliwe i pełne małych knajpek.
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 15 lut 2017, o 11:23

Akurat sam Rynek Poznaniu tak jak pisałem- jest jak najbardziej godny uwagi, podobnie jak stadion Lecha, tylko podczas pełni sezonu faktycznie trudno tam o wolne miejsce w restauracji i kawiarni, podobnie jak w Krakowie czy Gdańsku i musimy się z tym liczyć.
no avatar
User

wojciech543

Posty

1

Dołączył(a)

24 paź 2018, o 07:48

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez wojciech543 » 24 paź 2018, o 07:49

Zawsze jak jadę do Poznania z Warszawy to robię to moim bardzo ładnym autem.Te auto chyba każdemu by się podobało.
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez Niebieski.com.pl » 6 sty 2019, o 21:00

A do jakiej kwoty szukasz noclegu? Bo jeżeli podasz szczegóły to chętnie doradzimy, w większości dużych miast nie będzie z tym żadnego problemu a w styczniu możesz natrafić na fajne, zimowe rabaty :)
no avatar
User

lokka

Posty

497

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez lokka » 1 lut 2019, o 09:33

W Poznaniu jest naprawdę sporo fajnych miejsc do zobaczenia, warto się tutaj wybrać na weekend ;)
no avatar
User

WillaSonesta

Posty

30

Dołączył(a)

4 lut 2019, o 08:39

Re: Wyjazd do Poznania

Postprzez WillaSonesta » 4 lut 2019, o 09:09

To prawda, aczkolwiek poza samym rynkiem nie ma aż tylu atrakcji ile we Wrocławiu czy Krakowie i Warszawie, ale to mój prywatny ranking :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.080s | 14 Queries | GZIP : Off ]