wyjazd nad morze

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: wyjazd nad morze

Postprzez majesta » 8 lut 2017, o 05:44

Kiedyś rowniez nie byłam przekonana do wakacji nad morzem w zimie ale potem raz wybralismy się na weekend i faktycznie morze zimą ma wiele uroku. Pierwszy raz widziałam sztorm zimą. Niesamowite wrażenia !

Nie mogę jednak ukryć,ze zdecydowanie bardziej wolę wypoczywać nad naszym morzem własnie latem....
Jeśli zastanawialibyście sie nad wynajęciem noclegu to mogę polecić tę stronę:
http://www.sunandsnow.pl/index.php

Jest tutaj sporo mieszkań do wynajęcia w różnych miejscowościach nadmorskich.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: wyjazd nad morze

Postprzez RozaWiatrow.pl » 10 lut 2017, o 10:30

Podczas sztormu należy zachować szczególna ostrożność, ale faktycznie jest to zjawisko które zawsze obserwujemy z wielką ciekawością nada morzem. Zarówno zimą jak i latem warto przyjechać i wypocząć, polecam Darłowo z szeroka i czysta plażą :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: wyjazd nad morze

Postprzez eDom » 18 mar 2017, o 10:18

Taki widok rzeczywiście może być atrakcyjny jeśli zachowany ostrożność oczywiście, ale Darłowo to przede wszystkim ciekawy rozsuwany most i zamek który koniecznie trzeba zwiedzić :)
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: wyjazd nad morze

Postprzez marcinhall » 18 mar 2017, o 12:56

Pobyt zimą nad morzem niesie w sobie wiele uroku. Ale najlepiej trafić na siarczyste mrozy które potrafią zamrozić morze nawet do kilometra w głąb. Świetnie wygląda wtedy taka lodowa pustynia. Niestety ostanie lata nie pozwoliły zaobserwować tego ciekawego zjawiska.
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
no avatar
User

hanianow

Posty

28

Dołączył(a)

6 lip 2015, o 11:52

Re: wyjazd nad morze

Postprzez hanianow » 20 mar 2017, o 16:42

Z doświadczenia wiem, że Ustronie Morskie dają radę i dzieci mają co tam robić. Nie jest to typowa nadmorska "umieralnia" ;) W zeszłym roku wybraliśmy się po raz pierwszy z synkiem i było naprawdę o.k. Długa podróż, ale i tak krócej, niż do Chorwacji na przykład ;) (to może w przyszłym roku) Chociaż prawdę powiedziawszy to najdłużej trwały przygotowania, bo to była pierwsza nasz wyprawa z małym człowiekiem i zależało nam bardzo żeby dobrać mu jak najlepszy fotelik. Jako że piszecie tutaj o podróży z dziećmi to podzielę się artykułem który mi pomógł przy wyborze fotelika - http://naszezdrowie.crazylife.pl/2017/0 ... -moze-rwf/ A nuż się komuś przyda. Pozdrawiam!
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: wyjazd nad morze

Postprzez logo » 22 mar 2017, o 19:22

Kołobrzeg podoba mi sie najbardziej.
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: wyjazd nad morze

Postprzez Cadence » 23 mar 2017, o 12:23

ja nad morzem nie byłam już chyba z 11 lat. Najbardziej podobało mi się w Darłówku, bardzo fajna miejscowość dla grupy znajomych czy rodzin z dziećmi.
no avatar
User

marcinhall

Posty

27

Dołączył(a)

28 lis 2011, o 17:01

Re: wyjazd nad morze

Postprzez marcinhall » 25 mar 2017, o 09:38

O ! wiele się zmieniło od tego czasu na polskim wybrzeżu. Ja często podróżuję po nadmorskich miejscowościach i powiem ci że sam czasami nie poznaję małych miejscowości które powiększają się w zastraszającym tempie. Jako przykład wioska koło Darłówka właśnie, niedawno, parę lat temu małe Wicie, dzisiaj wiele nowych uliczek, nowych domów, ośrodków i pensjonatów, rośnie nowy kurorcik
Turystyczny blog o miejscowości Wicie - Zapraszam
wicieprzygoda.pomorze.pl
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: wyjazd nad morze

Postprzez wiktoryna » 2 maja 2017, o 09:35

Ciekawe to jest bardzo :) Na pewno zajrzę
no avatar
User

misiek

Posty

28

Dołączył(a)

3 maja 2017, o 10:52

Re: wyjazd nad morze

Postprzez misiek » 3 maja 2017, o 10:54

Mi najbardziej zapadł w pamięci wyjazd do Ustki. ;) Jeszcze ho ho, za czasów liceum.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: madlenka, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 14 Queries | GZIP : Off ]