wyjazd nad morze

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: wyjazd nad morze

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 12 wrz 2017, o 10:52

Kwestia gustu, ale faktycznie w górach można spędzić czas aktywnie zdobywając szczyty i wędrując na szlaku. Polecam w szczególności Beskid Śląski i Wisłę.
no avatar
User

SaraEm

Posty

2

Dołączył(a)

14 wrz 2017, o 12:57

Re: wyjazd nad morze

Postprzez SaraEm » 14 wrz 2017, o 13:16

Góry czy morze to kwestia gustu i tego jak chcemy spędzić wakacje. W górach bardziej aktywnie, a nad morzem leniwie. Dla młodych osób szukających wakacyjnej przygody polecam Sopot i Mielno. Z kolei rodzinom z małymi dziećmi na pewno spodoba się w Darłówku lub Jarosławcu.
Studia w Gdyni w uczelni #1 na Pomorzu
no avatar
User

biederoneczka

Posty

1

Dołączył(a)

15 wrz 2017, o 10:40

Re: wyjazd nad morze

Postprzez biederoneczka » 15 wrz 2017, o 10:42

Ja uwielbiam nad morze wyjeżdżać. Przypomina mi się tam zawsze dzieciństwo :)
no avatar
User

HotelSkipper.pl

Posty

32

Dołączył(a)

14 maja 2017, o 05:44

Re: wyjazd nad morze

Postprzez HotelSkipper.pl » 16 wrz 2017, o 09:14

Zdecydowanie wypoczynek nad Bałtykiem :) W szczególności polecam Rewę gdzie zaznacie ciszy i spokoju , zapraszamy do naszego hotelu Skipper - komfortowe pokoje i znakomita lokalizacja.
no avatar
User

lynzy

Posty

23

Dołączył(a)

11 paź 2017, o 20:51

Re: wyjazd nad morze

Postprzez lynzy » 12 paź 2017, o 09:51

Ja bardzo lubię Władysławowo i tam często wracam. Ostatnio rezerwowałam sobie tam kwaterę poprzez Bookapart na weekend.
no avatar
User

TeczoweWzgorze.com

Posty

17

Dołączył(a)

23 cze 2017, o 08:24

Re: wyjazd nad morze

Postprzez TeczoweWzgorze.com » 18 paź 2017, o 09:52

Władysławowo jest tak samo tłoczne jak Sopot, szczególnie podczas sezonu i właśnie dlatego polecam zachodnie wybrzeże i mniejsze miejscowości nad morzem jak Międzywodzie lub Dziwnów.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: wyjazd nad morze

Postprzez jagna » 24 paź 2017, o 11:58

Powiem Wam,że w każdej miejscowości mozna znaleźć mniej zatłoczone miejsca I spokojnie plaże. Po prostu wiele osob idzie na łatwiznę i wybiera część plaży jak najbliżej kurortu. A jak wiadomo to taka plaża będzie najbardziej zatłoczona.
Polecam Juratę.Miejscowość nie jest tak załoczona, ma piekne plaże ( zdjęcie poniżej). Biały sypki piasek. Oraz znajduje się cudne molo. Lubie tam wracać również poza sezonem.

Hotele, w których często zatrzymują się celebryci są może i drogie ale jest możliwość tanszej rezerwacji apartamentu. Zerknijcie sobie chociazby tutaj
https://www.blueapart.pl/
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

myszka

Posty

2

Dołączył(a)

30 paź 2017, o 08:30

Re: wyjazd nad morze

Postprzez myszka » 30 paź 2017, o 08:41

A ja polecam Chłopy albo Gąski, ładna i niezatłoczona plaża nawet w środku sezonu :) W tym roku planuję wyjazd nad morze zimą, bo jeszcze o tej porze roku nie widziałam Bałyku :) ale skoro to nie sezon wybiorę może większe miasto: Gdańsk może Kołobrzeg, albo Sopot :)
no avatar
User

Tripsk

Posty

8

Dołączył(a)

6 cze 2017, o 10:03

Re: wyjazd nad morze

Postprzez Tripsk » 2 lis 2017, o 17:37

Poza sezonem nad morze warto wybrać się w pobliże większego miasta np. Gdańska skąd można jechać nad półwysep helski oraz do Spotu.
no avatar
User

HotelPolaris.pl

Posty

17

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 09:50

Re: wyjazd nad morze

Postprzez HotelPolaris.pl » 8 lis 2017, o 10:01

Nie powiem- Gdańsk i Trójmiasto to ciekawa opcja,natomiast polecam także zachodni pas wybrzeża i spokojne Świnoujście z czystą, szeroka plażą. Tutaj naprawdę można wypocząć :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.226s | 12 Queries | GZIP : Off ]