Wyjazd podczas pandemii

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

monia8natka

Posty

66

Dołączył(a)

27 paź 2020, o 10:30

Wyjazd podczas pandemii

Postprzez monia8natka » 15 lis 2020, o 14:01

Czy warto w dobie pandemii jechać za granicę na wyjazd?
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez Elipsa » 27 lis 2020, o 11:53

Moim zdaniem nie. Z kilku względów. Po pierwsze nie wiesz czy z dnia na dzień granice nie zostaną zamknięte i możesz mieć problem. Jak nie granice to z dnia na dzień mogą wprowadzić kwarantanne po powrocie i możesz później utknąc w chacie na 10 dni- i twoj szef może nie być zachwycony. Po trzecie- najgorsze- możesz złapać covida i wtedy to juz w ogole masakra bo jak wyladujesz w szpitalu za granicą to twoj budzet moze zostac mocno obciazony;/ W obecnej chwili jest to ryzykowne.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez blackgrzywa » 16 gru 2020, o 21:50

Na dłuższą metę trudno funkcjonować bez wakacyjnych wyjazdów. Wydaje mi się, że wiele krajów żyjących z turystyki podchodzi bardzo odpowiedzialne do wszelkich restrykcji i jest bardzo dobrze przygotowanych dzięki odpowiednim procedurom, więc wyjazdy tam nie generują wcale dużego zagrożenia. Na pewno można wybierać z takich miejsc jak Grecja, Malta, Sycylia albo Wyspy Kanaryjskie
no avatar
User

heskes

Posty

3

Dołączył(a)

4 sty 2021, o 07:41

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez heskes » 4 sty 2021, o 07:48

Jeżeli już wytrzymałaś tyle bez wyjazdów to wytrzymasz jeszcze ten moment do czasu szczepionek.
Zaplanowaliśmy remont, ale nie wszystko idzie po naszej myśli. Pojawiają się problemy związane z koniecznością zainwestowania większych kwot niż zakładaliśmy. https://twojelegionowo.pl/2020120236669 ... ie-remontu
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez Mel1 » 15 sty 2021, o 07:46

Ja się trochę martwię, bo marzyła mi się podróż poślubna w lipcu, ale nie wiem, jak to będzie z lotami... Macie jakieś info jak bd wyglądać kwestii szczepień w poszczególnych liniach lotniczych?
no avatar
User

taurid

Posty

2

Dołączył(a)

12 lut 2021, o 21:21

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez taurid » 12 lut 2021, o 21:44

Ja bym tego nie sugerował.
Potrzebujesz drukarki, kserokopiarki czy może innych urządzeń? Wynajmij nas sprzęt już dzisiaj i szybko wydrukuj istotne pisma bądź dokumenty. Oszczędności oraz pełne wsparcie! Zobacz dzierżawa kserokopiarek
no avatar
User

df2021

Posty

7

Dołączył(a)

23 lut 2021, o 14:22

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez df2021 » 23 lut 2021, o 14:27

Szczepienia to raczej złudna nadzieja, we wszystkich krajach może z wyjątkiem Izraela idzie to niestety bardzo wolno.
Jedyny pozytyw jest taki, że podróżując teraz nie spotkamy tłumów turystów, więc można będzie zwiedzać z zupełnie innej perspektywy niż przed 2020 rokiem. Zupełnie pusty Rzym czy Paryż zmieniają się nie do poznania!
no avatar
User

Lena_K

Posty

35

Dołączył(a)

13 paź 2020, o 16:15

Re: Wyjazd podczas pandemii

Postprzez Lena_K » 25 lut 2021, o 18:11

A myśleliście o wypożyczeniu kampera i podróżowaniu po Europie w ten sposób? Wydaje się, że jest to wręcz idealne rozwiązanie w dzisiejszych czasach… :? Na pierwszy rzut oka trochę kosztowne, ale po przeliczeniu, odjęciu kosztów za noclegi i bilety lotnicze, muszę przyznać, że to naprawdę się opłaca. Zrobiłam już wstępną rezerwację – w tym roku przed nami Chorwacja lub Słowenia :) Robiłam rozeznanie we Wrocławiu i okolicy i ostatecznie zdecydowaliśmy się na auto od The Campers – wygląda naprawdę dobrze, kontakt, obsługa też na wysokim poziomie. https://www.thecampers.pl/ Póki co, same superlatywy, już nie mogę się doczekać. :mrgreen: Macie jakieś rady, sugestie?

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.198s | 12 Queries | GZIP : Off ]