Wypoczynek w Górach- Barcice

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Barcice.pl

Posty

10

Dołączył(a)

7 sty 2015, o 12:33

Wypoczynek w Górach- Barcice

Postprzez Barcice.pl » 7 sty 2015, o 12:38

środek rekreacyjno-wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas" to bezpieczna ogrodzona posiadłość o pow. 2 ha znajdująca się na przedmieściach Nowego Sącza, na trasie do Piwnicznej, w miejscowości Barcice.
Usytuowana w malowniczym parku sosnowym nad brzegiem rzeki Poprad, gdzie czas płynie wolno wśród śpiewu ptaków, a wszystko smakuje jak pierwsza miłość.
Wokół naszej posiadłości rozciąga się przepiękny widok Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
Rezydencja Las Vegas w otoczeniu ogrodów z komfortowym wyposażeniem, z obsługą według najwyższych standardów łączy wszystkie aspekty wielkomiejskiego stylu życia z luksusem natury w jednym miejscu.

Dla naszych Gości oddajemy:

* 80 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych w kategorii trzygwiazdkowej - TV LCD, Bezpłatne WiFi
* Najpiękniejsze 2 klimatyzowane Sale Balowe do 150 oraz do 200 osób z zapleczem gastronomicznym - Nie każda lokalizacja może poszczycić się możliwością zorganizowania tego najważniejszego dnia w scenerii zachodzącego słońca, pachnącej aranżacji kwiatowych, tańca fontanny, delikatnej bryzy znad wody, dyskretnie tlących się świec, przepięknych wnętrz i romantycznej muzyki
* sale konferencyjną,
* restaurację "Olimp" z salą bilardową, w której Goście mogą degustować smaki i aromaty kuchni polskiej
* wiatę grillową,
* Miejsca Zabaw dla dzieci: plac zabaw, trampolina, cymbergraj, alejki rowerowe, sala gier
* odnowę biologiczną z masażami, profesjonalną siłownię,
* basen letni,
* szachy w plenerze,
* wypożyczalnię rowerów,
* salę bilardową,
* gry ping-pong, gry piłkarzyki, cymbergraj,
* boiska do piłki nożnej, orlik,
* boisko wielofunkcyjne,
* boisko do siatki plażowej
* halę sportową
* duży monitorowany parking.
no avatar
User

bartosz3445

Posty

1

Dołączył(a)

31 paź 2018, o 07:59

Re: Wypoczynek w Górach- Barcice

Postprzez bartosz3445 » 31 paź 2018, o 08:00

Na taki wypoczynek to ja bym się wybrał z moją żoną. Dobrze wiem że tak nie będzie bo nie mamy po prostu czasu.
no avatar
User

Desperado

Posty

500

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Wypoczynek w Górach- Barcice

Postprzez Desperado » 2 sie 2022, o 08:45

Wypoczynek w Górach to jest wspaniała sprawa!!! Ja najbardziej lubię Karpacz. To jest doskonała opcja, jak dla mnie!!!
______________________________________________
rzetelneprace.pl/statystyka-do-pracy-magisterskiej

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.167s | 12 Queries | GZIP : Off ]