Zabawne listy

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

MarekKliczek

Posty

1

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 18:33

Zabawne listy

Postprzez MarekKliczek » 22 sty 2019, o 18:35

Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.
Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia.

PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam kopertę.
no avatar
User

kazik443778

Posty

1

Dołączył(a)

23 sty 2019, o 07:07

Re: Zabawne listy

Postprzez kazik443778 » 23 sty 2019, o 07:08

Przeczytałem to wszystko co pan napisał i na pewno to jest bardzo ciekawie.Jedynie szkoda tego że nikt na razie tego nie skomentował.
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Zabawne listy

Postprzez Elipsa » 29 sty 2019, o 14:16

O, te głupie historyjki krążyły po moim gimnazjum. Dlaczego napisaliście to w taki dziwny sposób? Macie 13 lat?
no avatar
User

Bartek20

Posty

1

Dołączył(a)

11 cze 2019, o 15:23

Re: Zabawne listy

Postprzez Bartek20 » 11 cze 2019, o 15:27

Jak nic to jest tylko po to zęby przyciągną uwagę. I był kolejny wątek.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.098s | 14 Queries | GZIP : Off ]