Aktywny Wyjazd w Góry

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

aktywnywyjazd.pl

Posty

1

Dołączył(a)

21 sie 2019, o 20:30

Lokalizacja

Polska

Aktywny Wyjazd w Góry

Postprzez aktywnywyjazd.pl » 21 sie 2019, o 20:33

Jeśli znudzony jesteś dotychczasową monotonią spędzania urlopu, musisz zapoznać się z naszą ofertą! Gwarantujemy przede wszystkim świetną atmosferę oraz moc niezapomnianych wrażeń. Aby móc spełnić nasze obietnice, ofertę kierujemy do grup maksymalnie 20 osobowych. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy innowacyjne standardy, które zmieniają całkowicie dotychczasową rzeczywistość spędzania aktywnego urlopu.

Proponujemy Państwu wyjazdy narciarskie z profesjonalnymi, jedynymi w swoim rodzaju, szefami kuchni, a także wspaniałymi uczestnikami programu TopChef. To oni każdego dnia przygotują dla Państwa show, który nosi nazwę Live Cooking.

Nasza oferta wyjazdów narciarskich dostępna jest przez cały rok, nawet latem, gdzie gwarantujemy idealne warunki na lodowcu Hintertux. Dostępnych jest tam od 28 do 60 km tras zjazdowych. Uzależnione jest to tylko od danej pory roku.
Podczas wyjazdów narciarskich, mogą Państwo skorzystać z porad instruktorów, którzy w przejrzysty sposób przekażą wiedzę dotyczącą szusowania.

https://aktywnywyjazd.pl/
Zobacz naszą ofertę aktywnych wyjazdów https://aktywnywyjazd.pl/aktywne-wyjazdy/

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.