Co na bóle brzucha w trasie?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Co na bóle brzucha w trasie?

Postprzez pektos » 17 cze 2021, o 19:06

Miewam bóle brzucha i zaparcia w czasie podróży ale nie stanowi to dla mnie większego problemu bo pomaga mi zawsze xenna balance , mam te saszetki w czasie wyjazdów zawsze pod ręką
no avatar
User

Malwina

Posty

28

Dołączył(a)

27 mar 2020, o 15:02

Re: Co na bóle brzucha w trasie?

Postprzez Malwina » 18 cze 2021, o 11:53

Dobrze wiedzieć.
no avatar
User

saktum

Posty

49

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Co na bóle brzucha w trasie?

Postprzez saktum » 27 wrz 2022, o 11:27

Polecam zrobienie sobie badania, żeby ustalić, co się dzieje. Tutaj macie wszystko - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Bez skierowania, w rozsądnej cenie. Wizyta w ciągu kilku dni. Przygotowanie do badania, przypomnienie o nim, a następnie wszystko na godzinę, na nowoczesnym sprzęcie, z opcją konsultacji. Tak więc wraca się ze świadomością tego, co się dzieje, a nie z gołym wynikiem. I tak to powinno wyglądać.
no avatar
User

witus19

Posty

864

Dołączył(a)

3 lut 2022, o 15:29

Re: Co na bóle brzucha w trasie?

Postprzez witus19 » 5 gru 2022, o 10:56

Pamiętajcie o tym, że nie posiadamy nic cenniejszego niż nasze zdrowie, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać. Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.pruszkow2019.pl/co-jesc-aby ... z-brzucha/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat zdrowego odżywiania.
no avatar
User

saktum

Posty

49

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Co na bóle brzucha w trasie?

Postprzez saktum » 20 cze 2023, o 10:42

Wyżej masz więcej informacji o Multimedzie. W Wawie takie badania można załatwić naprawdę ekspresowo, nie trzeba zwlekać, da się to ogarnąć szybko i bez problemów. USG nie oznacza tygodni oczekiwań na badanie - w moim przypadku to było dosłownie kilka dni. Na miejscu konsultacja i mieliśmy jasność, co dalej. Jeśli takie rzeczy wciąż wracają, to nie wynikają z przypadku, tylko mają konkretne przyczyny. Im szybciej się zacznie z nimi walczyć, tym lepiej.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.127s | 12 Queries | GZIP : Off ]