inwestycja

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

dominika20

Posty

429

Dołączył(a)

15 kwi 2021, o 11:16

Re: inwestycja

Postprzez dominika20 » 30 cze 2023, o 09:17

Mnie ostatnio zainteresowała ostatnio hiperinflacja w polsce 1989 . Powiem wam, że można tutaj znaleźć faktycznie bardzo wiele ciekawostek na ten temat, więc może jednak spodoba wam się ten artykuł. Co wy o tym sądzicie?
no avatar
User

halynka

Posty

69

Dołączył(a)

18 mar 2023, o 22:28

Lokalizacja

Warszawa

Re: inwestycja

Postprzez halynka » 14 lip 2023, o 09:03

Dzień dobry! Szukam inspiracji od osób, które wynajmują kilka nieruchomości. Jakie są Wasze najlepsze praktyki w zarządzaniu wieloma mieszkaniami? Czy korzystacie z pomocy firm zarządzanie najmem poznań, czy raczej preferujecie samodzielne działanie? Chciałbym poznać Wasze opinie i porady!
no avatar
User

witus19

Posty

865

Dołączył(a)

3 lut 2022, o 15:29

Re: inwestycja

Postprzez witus19 » 28 sie 2023, o 12:40

Jeżeli chodzi o mnie, to miałem na sprzedaż stare mieszkanie, jednak nie chciało mi się bawić w sprzedaż, dlatego skorzystałem z ich usług polecanego mi skupu nieruchomości - https://nestorinwestor.pl/skup-nieruchomosci-wroclaw/ . W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
no avatar
User

Desperado

Posty

574

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: inwestycja

Postprzez Desperado » 28 sie 2023, o 14:40

Ja tam inwestuje sobie w złoto i srebro. Tam są naprawdę wspaniałe wręcz pieniądze.
______________________
Pisanie prac magisterskich z Kosmetologii
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: inwestycja

Postprzez madlenka » 28 sie 2023, o 17:00

Jak chodzi o mnie to też czekają mnie pewne inwestycje, a dokładnie zakup lokalu usługowego warszawa. Wiecie chcę się odważyć i otworzyć swój biznes, a bez dobrej miejscówki - to ciężko, także chcę jak najlepiej wybrać.
no avatar
User

halynka

Posty

69

Dołączył(a)

18 mar 2023, o 22:28

Lokalizacja

Warszawa

Re: inwestycja

Postprzez halynka » 17 wrz 2023, o 10:52

Witajcie! Jestem właścicielem nieruchomości w Poznaniu i szukam firmy, która pomoże mi z zarządzanie najmem poznań. Chciałbym, żeby zajęli się wszystkim, od znajdowania najemców po bieżącą obsługę. Jeśli macie jakieś sugestie lub polecaną firmę, dajcie znać!
no avatar
User

ważniak

Posty

990

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: inwestycja

Postprzez ważniak » 19 wrz 2023, o 14:15

Wielu z nas poszukuje alternatywnych ścieżek sprzedaży nieruchomości, chcąc uniknąć tradycyjnych pośredników. Skup nieruchomości oferuje szybkość i pewność transakcji. Właśnie dlatego polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://homly.to/ która oferuje jasne i konkretne warunki.
no avatar
User

szyszeczka

Posty

336

Dołączył(a)

19 paź 2018, o 11:38

Re: inwestycja

Postprzez szyszeczka » 2 paź 2023, o 09:27

Spore doświadczenie w materii napraw, serwisów, czy obsługi bieżącej, a także sprzedaży sprężarek posiada ta firma https://agkompressoren.pl/sprezarki-sru ... ydajnosci/
. Mój znajomy ma firmę, która korzysta ze sprężarek i zawsze był bardzo zadowolony z ichniejszych usług. Jak szukacie dobrej firmy, to zajrzyjcie do nich.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek, szyszeczka

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.077s | 14 Queries | GZIP : Off ]