Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

Cichymors_19

Posty

5

Dołączył(a)

6 mar 2014, o 23:44

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez Cichymors_19 » 6 mar 2014, o 23:51

Ja mam najważniejsze rzeczy schowane bardzo głęboko w torbie, którą kładę pod głową jak śpię.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez Edana.pl » 14 mar 2014, o 13:53

To dobry patent,te najcenniejsze rzeczy warto schować głęboko w torbie,a druga sprawa to nie spać podczas podróży. Wtedy na pewno nikt nas nie okradnie.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

fuga

Posty

14

Dołączył(a)

18 maja 2014, o 11:31

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez fuga » 18 maja 2014, o 11:59

Najcenniejsze rzeczy mam pochowane po kieszeniach, które są blisko ciała - tak, że cały czas je czuję. Poza tym zawsze mam pozapinane torby, bo wiem, że to okazja czyni złodzieja. Pamiętajmy, że ostrożności nigdy nie za wiele.
no avatar
User

edek

Posty

14

Dołączył(a)

14 maja 2014, o 18:09

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez edek » 20 maja 2014, o 18:07

Dokumenty zawsze trzymam blisko ciała, poza tym pieniądze mam w paru miejscach pochowane. Dzięki tam jak złodziej ukradnie mi portfel, to zawsze mam jeszcze gdzieś dodatkową rezerwę. To chyba dobre rozwiązanie:)
no avatar
User

mmaadonna

Posty

7

Dołączył(a)

25 cze 2014, o 15:23

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez mmaadonna » 25 cze 2014, o 15:32

staram się nie podróżować sama. wtedy zawsze ta druga osoba ma mnie na oku i w razie czego ostrzeże przed kradzieżą:)
no avatar
User

agtaka

Posty

36

Dołączył(a)

13 lip 2014, o 08:50

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez agtaka » 13 lip 2014, o 09:08

Ja trzymam swój bagaż blisko ciała, a pieniądze mam rozłożone po wielu kieszeniach. Dzięki temu wiem, że coś zawsze mi zostanie:)


_________________
dermatolog bielsko
no avatar
User

warczak

Posty

4

Dołączył(a)

15 lip 2014, o 16:13

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez warczak » 15 lip 2014, o 16:20

Ja najcenniejsze rzeczy mam pochowane głęboko po kieszeniach oraz w specjalnym woreczku, który wiesza się na szyję. Jak dotąd, jeszcze nie padłam ofiarą złodziei, a ostatnio dość sporo podróżuję za granicę.


____________
www.skydream.pl
no avatar
User

berniiikla

Posty

16

Dołączył(a)

16 lip 2014, o 22:23

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez berniiikla » 16 lip 2014, o 22:26

Czasami, nawet jak ktoś się bardzo stara, to nie sposób się ochronić. Złodzieje mają swoje metody, aby dotrzeć do każdego. Nawet jak trzymamy kasę blisko ciała, to i tak możemy ją zgubić, np. w momencie dokonywania płatności.


___________________
www.atlantistravel.pl
no avatar
User

magda906

Posty

265

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez magda906 » 22 sty 2019, o 08:06

Często utrata bagażu nie wiąże się z kradzieżą. Wystarczy chwila nieuwagi i sami pozostawiamy go w jakimś miejscu. Albo po prostu zostaje zagubiony podczas podróży liniami lotniczymi itp. Na wypadek takich sytuacji warto się zabezpieczyć korzystając z usługi Bezpieczny Bagaż. Tu https://www.bezpieczny-bagaz.pl/ jest więcej informacji o usłudze. W ramach usługi otrzymujemy specjalną zawieszę m.in. z informacją o nagrodzie i z numerem telefonu do centrum usługi Bezpieczny Bagaż. Znalazca wie, gdzie oddać bagaż, a centrum identyfikuje właściciela i załatwia całą procedurę zwrotu. Tak samo zajmują się formalnościami np. na lotnisku.
no avatar
User

Marcin_1985

Posty

27

Dołączył(a)

25 lut 2019, o 14:21

Re: Jak chronicie się przed kradzieżami w podróży?

Postprzez Marcin_1985 » 25 lut 2019, o 14:40

w decathlonie można kupić specjalny pasek z kieszonkami od wewnątrz. Jeździłem w nim po Azji, i gotówkę miałem w nim schowaną. plus dokumenty na szyi pod tshirtem
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.084s | 14 Queries | GZIP : Off ]