Jak promować firmę?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

witus19

Posty

867

Dołączył(a)

3 lut 2022, o 15:29

Jak promować firmę?

Postprzez witus19 » 19 mar 2024, o 10:43

Jeżeli zastanawiacie się jak wypromować swoje produkty lub markę, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://nyfty.pl/2024/02/20/sposoby-na- ... -klientow/ . Poprzez reklamę możesz dotrzeć do osób spoza swojego istniejącego grona klientów.
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Jak promować firmę?

Postprzez Geniusz85 » 22 mar 2024, o 09:27

Najlepiej dużo się promować na Facebooku. To jest naprawdę extra wręcz opcja. Tak to ja już widzę!!!!
________________________________
Prace licencjackie i ogłoszenia
no avatar
User

lokka

Posty

505

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Jak promować firmę?

Postprzez lokka » 24 mar 2024, o 19:15

A ja jestem zdania, że warto się promować nie tylko w internecie. Tradycyjne formy reklamy również przynoszą często współmierne korzyści. My przykładowo zamawiamy często dla naszych klientów różne artykuły reklamowe zielona góra ma taką firmę Capira, w której można takie gadżety zamówić. Polecam - my jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
no avatar
User

mczay

Posty

709

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Jak promować firmę?

Postprzez mczay » 8 kwi 2024, o 21:18

Doskonałym pomysłem na gadżety reklamowe są słodycze z nadrukiem firmowym. Wśród nich szczególnie popularne są krówki, które zawsze cieszyły się ogromną sympatią i wiele osób ma do nich sentyment. Z logo firmy na opakowaniu, te słodkości mogą stanowić wyjątkową atrakcję na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, takich jak targi czy inne imprezy masowe. Na rynku istnieje kilka firm specjalizujących się w produkcji takich słodyczy, na przykład https://twojekrowki.pl/

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]