Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

KarolMis

Posty

97

Dołączył(a)

9 lut 2021, o 22:03

Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez KarolMis » 10 lip 2021, o 08:13

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakies konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do dbania o swoją cerę i jej zdrowy wygląd? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą moja skóra, a przede wszystkim cera po prostu będą lepiej wyglądały :)
no avatar
User

AlicjaAś

Posty

66

Dołączył(a)

11 lip 2021, o 11:29

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez AlicjaAś » 14 lip 2021, o 08:01

Warto sobie sprawdzić różne serie kosmetyków oraz świetny naturalny skład. Dlatego jeśli macie trochę czasu i szukacie dobrej jakości kosmetyków to polecam jedną z ciekawszych marek zagranicznych, czyli Summe u których znajdziecie na przykład serię Balance https://summe.pl/seria/balance/ z olejami z drzewa herbacianego regulująca wydzielanie sebum oraz zdolna do usuwania zanieczyszczeń ze skóry. Dla mojej cery mega skuteczne :)
no avatar
User

basztatomasz

Posty

1

Dołączył(a)

14 lip 2021, o 08:50

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez basztatomasz » 14 lip 2021, o 08:50

Latem należy pamiętać przede wszystkim o używaniu kremów z filtrem
no avatar
User

KarolMis

Posty

97

Dołączył(a)

9 lut 2021, o 22:03

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez KarolMis » 17 lip 2021, o 09:27

A to ciekawie wygląda muszę przyznać, no to czekam dalej na podpowiedzi i zobaczymy co tam z tego wyjdzie!
no avatar
User

Gośka87

Posty

18

Dołączył(a)

18 lip 2021, o 09:33

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez Gośka87 » 18 lip 2021, o 09:35

Myślę również że warto abyście sprawdzili sobie ofertę przygotowaną przez markę Summe i szczególnie z tej linii oczyszczająca Pianka ze Słodkich Pomarańczy, czy też peeling AHA z Wit C. Dobra cena, bogaty naturalny skład co do którego można mieć pewność i naprawdę fajnie działają na różne problemy związane z cerą :)
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez parka » 20 lip 2021, o 07:09

Ja nie do końca jestem zadowolona z kosmetyków naturalnych latem. Jak dla mnie zbyt łatwo się ścierają.
no avatar
User

AlicjaAś

Posty

66

Dołączył(a)

11 lip 2021, o 11:29

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez AlicjaAś » 28 lip 2021, o 06:49

Ale tutaj nie chodzi o kosmetyki typu makijaż, ale kosmetyki do pielęgnacji które wsiąkają w głębsze warstwy skóry i poprawiają jej wygląd ;) Dlatego jak najbardziej naturalne propozycje summe tutaj fajnie się sprawdzą niezależnie od pory roku
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez podrozniczka66 » 1 sie 2021, o 22:48

pamiętajcie przede wszystkim o nawilżanie skóry każdego dnia, tutaj możesz znaleźć kremy do twarzy https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... -seniorow/ które pomogą Ci dobrze wyglądać młodziej
no avatar
User

lokka

Posty

505

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez lokka » 2 sie 2021, o 13:38

A czy wiecie, jakie są różnice między kosmetykami naturalnymi, ekologicznymi i organicznymi? Ja ostatnio szukałam na ten temat informacji w internecie i udało mi się trafić na fajny artykuł na stronie internetowej http://ekorytm.pl/kosmetyki-naturalne-ekologiczne-organiczne-bio-jakie-sa-roznice/. Tak więc jeśli i Was to ciekawi, to polecam go sobie w wolnej chwili przeczytać ;)
no avatar
User

garibox

Posty

1

Dołączył(a)

3 sie 2021, o 09:01

Re: Kosmetyki naturalne latem - jakie stosować?

Postprzez garibox » 3 sie 2021, o 09:03

Czytam Wasze porady i jestem zadowolona, bo w sumie wychodzi na to, że używałam złych kosmetyków do tej pory... tak samo udało się znaleźć bardzo dobre gabinety kosmetyczne kielce jednak nie takie złe jak mi się wydawało. Każdej z was z osobna dziękuję za porady mam nadzieję, że teraz pielęgnacja będzie lepsza niż kiedykolwiek :D
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]