nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

none1985

Posty

5

Dołączył(a)

16 sty 2017, o 11:52

Lokalizacja

Kansas City

nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postprzez none1985 » 16 sty 2017, o 11:56

Jestem ciekawa waszego zdania - jak często wymieniacie domowe sprzęty (telewizor, żelazko, depilator itp) i dlaczego? Sytuacja jest oczywista, gdy coś się popsuje i trzeba kupić nowy sprzęt. Kupujecie wtedy bardzo drogi, by służył długie lata, czy tani "jednorazówkę" ze świadomością, że po okresie gwarancji trzeba będzie wymienić na nowy. Zdarza wam się kupować nowszy sprzęt i wywalać dobre (sprawne), stare urządzenie? Ja zazwyczaj wolę wydać więcej i mieć dobry sprzęt, nie martwić się, że w środku lata padnie lodówka. Z drugiej strony - taki sprzęt nie psuje się, więc mam w domu kilka "antyków". Z przyjemnością wymieniłabym sobie odkurzacz na nowy... ale poza tym, że jest to starszy model i nie ma takich funkcji jak np. pranie, to w sumie jest OK. Tak samo z depilatorem - jest stary, ale działa. W moim przypadku nie jest to problem pieniędzy, raczej sposobu myślenia.
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postprzez Innovation » 18 sty 2017, o 16:13

Staram się kupować najlepszy sprzęt na jaki mnie stać i liczę na to że będzie mi służył dłużej niż gwarancja. Nie wymieniam go do czasu aż się nie zepsuje. No chyba że mówimy o komponentach PC które chcąc nie chcąc muszę wymieniać szybciej niż po awarii.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

ewajablonska

Posty

1

Dołączył(a)

19 sty 2017, o 05:21

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postprzez ewajablonska » 19 sty 2017, o 05:26

Staram się kupić dobry sprzęt, a wymieniam jak się zepsuje. Nie widzę powodu, żeby wymieniać wcześniej.
no avatar
User

parabolistyk

Posty

27

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:55

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postprzez parabolistyk » 19 sty 2017, o 07:52

Jak się psuje to wymieniam. Wcześniej nie. Obecny okres życia sprzętów elektronicznych jest bardzo krótki i część po upłynięciu okresu gwarancyjnego szybko pada.
Polecam stronę kredyt konsolidacyjny
no avatar
User

dominika20

Posty

429

Dołączył(a)

15 kwi 2021, o 11:16

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Postprzez dominika20 » 29 cze 2021, o 06:25

Ja właśnie niedawno kupiłam bezprzewodowy odkurzacz roomba. Powiem wam, że jest o niebo lepszy od zwykłego odkurzacza. Rewelacyjnie sprząta w domu.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.070s | 14 Queries | GZIP : Off ]