Podróże kulinarne

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Podróże kulinarne

Postprzez Agnieszka3 » 13 wrz 2015, o 22:04

Ktoś z was natknął się gdzieś może na takie oferty?
Jestem ciekawa czy biura podróży już wpadły na taki pomysł, żeby wprowadzić tego typu wycieczki do swoich folderów.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Re: Podróże kulinarne

Postprzez lazarus » 14 wrz 2015, o 11:51

Myślę, że ludzie coraz częściej podróżując właśnie szukają nowych smaków, więc i biura podróży wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom.
Zobacz sobie na przykład tutaj podróże kulinarne. Myślę, że jest dużo chętnych na takie wycieczki.
Nie każdy ma ochotę na wakacjach tylko leżeć bykiem. Niektórzy chcą poznawać nowe kultury, tradycje itd.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Podróże kulinarne

Postprzez biedroska » 24 wrz 2015, o 13:16

mozna powiedzieć, że ja ostatnio odbyłam taką podróż wcale nie jadąc daleko i wcale się jej nie spodziewając ;) wybrałam się do restauracji Salto na ul Wilczej w Warszawie. południowoamerykańskie smaki kuchni do dzisiaj mi się śnią! do tego bardzo wyszukane wnętrze restauracji i duży wybór najlepszych win świata. polecam jeśli nie macie środków na wyjazd do ameryki północnej jej tańszą wersję w naszzej pięknej stolicy :)
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Podróże kulinarne

Postprzez RozaWiatrow.pl » 19 paź 2015, o 07:58

Szczerze mówiąc to nigdy nie natknąłem się na takie oferty wycieczek z biur podróży,tak aby były ściśle kulinarne,z reguły to podróżnicy na własną rękę odkrywają różne smaki i specjały danej kuchni:)
no avatar
User

tulipan

Posty

1207

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Podróże kulinarne

Postprzez tulipan » 17 lut 2016, o 14:33

Możesz się na własną rękę wybrać na tego typu wycieczki :) Wystarczy lecieć do innego kraju, a jedzenie masz na wyciągnięcie ręki.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Podróże kulinarne

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 1 mar 2016, o 07:28

Poniekąd racja,organizując taką wycieczkę na własną rękę masz pewność co do niższej ceny niż w przypadku skorzystania z opcji biura podroży. Wycieczka za granice w celach typowo kulinarnych to prawdziwa rzadkość:)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Podróże kulinarne

Postprzez eDom » 2 maja 2016, o 01:38

Taką podróż chyba najlepiej zrobić samodzielnie. Nie tylko z powodu niższych kosztów, ale też odpowiedniej diety. Nie każdy może jadać to, co akurat zaproponowałoby biuro. A Ty wiesz najlepiej, co możesz jadać, a co nie.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Podróże kulinarne

Postprzez RozaWiatrow.pl » 2 cze 2016, o 10:14

To moim zdaniem żaden problem,wystarczy jedynie mieć pomysł na taką wycieczkę i odpowiednio się do niej przygotować. Masz już jakieś konkretne typy,kraje na taką podróż?
no avatar
User

Nobesyt

Posty

54

Dołączył(a)

12 sty 2016, o 16:54

Re: Podróże kulinarne

Postprzez Nobesyt » 12 cze 2016, o 12:18

I właśnie takie podróże są niesamowicie ciekawe! W pełni popieram! Ja to bym chciała wybrać się w taką podróż dookoła świata http://www.pazola.com/30-dookola-swiata ... ia,wyjazdy i też rozkoszować się w ichniej kuchni. A potem może nawet jakiegoś bloga bym założyła...
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Podróże kulinarne

Postprzez Imbachhorn.eu » 3 sie 2016, o 07:54

Ja również jestem zwolennikiem takich podróży kulinarnych,zawsze to nowe doświadczenie które nas wzbogaca i mamy okazję skosztować innej kuchni,poznać tradycje danego kraju i regionu.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.056s | 12 Queries | GZIP : Off ]