Pomysł na wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Pomysł na wakacje

Postprzez lila2 » 12 kwi 2016, o 16:44

Już powoli wypada planować wakacje na przyszło rok , by pozajmować wolne terminy. Zastanawiam sie czy w tym roku nie wybrać się do Gruzji. Sporo o tym kraju już słyszałam, wiele osób chwali tam wycieczki. A ktoś z was tam był? Znalazłam już nawet to biuro podróży http://czajkapodroze.pl/ , które takie wycieczki organizuje. Na pewno było by ciekawiej niż nad Polskim Morzem.
no avatar
User

KrisGda

Posty

14

Dołączył(a)

10 kwi 2016, o 13:37

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez KrisGda » 12 kwi 2016, o 22:16

zapraszam mozna wygrac za darmo fajne wczasy za darmo :3
zgarnij-wczasy.pl/s/570d70516295b
no avatar
User

OsadaWedrowca.pl

Posty

40

Dołączył(a)

10 lis 2014, o 13:34

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez OsadaWedrowca.pl » 13 kwi 2016, o 11:06

A co konkretnie polecasz zwiedzić,zobaczyć w Gruzji? Bo jeżeli o mnie chodzi to wole jednak wakacje w Polsce nad Bałtykiem,gdzie również nie sposób się nudzić i znajdziemy wiele ciekawych atrakcji:)
http://www.OsadaWedrowca.pl Hotel Spa Gdynia.
no avatar
User

dunlopix

Posty

5

Dołączył(a)

21 kwi 2016, o 17:36

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez dunlopix » 21 kwi 2016, o 18:09

Tanimi liniami można dostać się także do dwóch największych włoskich miast: Rzymu i Mediolanu.
no avatar
User

karolina_61866

Posty

17

Dołączył(a)

25 mar 2016, o 15:40

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez karolina_61866 » 25 kwi 2016, o 19:27

Ja planuje Węgry. Ktoś poleci ciekawe miejsce?
no avatar
User

butkagurka

Posty

4

Dołączył(a)

1 maja 2016, o 12:25

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez butkagurka » 1 maja 2016, o 17:24

A daleko, blisko? Tanio, drogo? Ale skoro jest tak ogólne pytanie, to powiem, że najciekawszym miejscem, w jakim ostatnio byłem, był Wietnam. Super przygoda. Tylko taka podróż wymaga sporego przygotowania. Chociażby nawet zaszczepienie się czy zaciągnięcie porady co tam można pić, jeść, czego nie, na co trzeba uważać itp. O takie porady proponuję spytać się fachowców w Intermedis.
no avatar
User

dalisdof

Posty

4

Dołączył(a)

1 maja 2016, o 15:45

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez dalisdof » 1 maja 2016, o 17:52

Polecam Ośrodek Wypoczynkowy "Krokus" w Kościelisku. Bylam w tamtym roku i jade raz jeszcze. Blisko w góry i w doliny. czasem maja fajne promocje to nie wychodzi tak drogo. sprawdź strone: krokus-zakopane.pl
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez eDom » 1 maja 2016, o 20:42

Jakie macie zdanie o Islandii? Islandia jest kierunkiem, o którym wielu marzy, jednak bilety lotnicze niektórych odstraszają. Warto polować na promocje, a noclegi znaleźć na naszej stronie http://www.edom.pl/noclegi/is/islandia Wtedy macie szansę na wymarzoną podróż.
no avatar
User

jagna

Posty

271

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez jagna » 2 maja 2016, o 05:55

Proponuję zerknąc sobie na tą stronę
http://szerokiej-drogi.pl/

Jest to blog, na którym jest sporo propozycji wyjazdów w Polskę na kilka dni. My jeszcze nie mamy pomysłu na wakacje bo niestety ale plany nam się pokrzyżowały ale zastanawiamy się czy nie jechać w góry.

Do tej pory były to głównie Mazury czy morze. Moze teraz Bieszczady? Nigdy tam nie byłam ale czytam,że jest tam bardzo przyjemnie. Może ktoś z Was odwiedził w ostatnim czasie te rejony i będzie mógł polecić mi wygodny i w miarę niedrogi nocleg ? Będę bardzo zobowiązana
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

marta.ameba

Posty

7

Dołączył(a)

2 maja 2016, o 08:58

Re: Pomysł na wakacje

Postprzez marta.ameba » 2 maja 2016, o 11:24

Gruzja brzmi na pierwszy rzut ucha obco, ale jak już się tam wybierzemy na pewno będziemy zadowoleni. Ja też byłam sceptyczna co do tego pomysłu ale mąż mnie przekonał. Wybraliśmy się najpierw do Tibilisi wraz z grupą znajomych wynajętym busem. Szybko przenieśliśmy się na wieś, do mniejszych wiosek. Codziennie zwiedzaliśmy inną. Widoki i ludzie niesamowici, wrażenia pozostają na długi czas.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]