Ratunku, moj pies zaczal gryzc meble!

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

fligout1971

Posty

5

Dołączył(a)

30 sty 2017, o 12:19

Lokalizacja

Norman

Ratunku, moj pies zaczal gryzc meble!

Postprzez fligout1971 » 30 sty 2017, o 12:24

Mój pies ma ponad dwa lata. Od roku praktycznie nie było z nim zadnych problemów. Moglismy go zostawić w domu na kilka godzin i nic się nie dzialo. Zwyczajnie zasypial w fotelu przy oknie i grzecznie czekal jak wrócimy. W poniedziałek, jak zwykle, poszlam na lekcje pianina i do siłowni- nie było mnie tylko dwie godziny z hakiem. Kiedy wrocilam, zaslona z okna była wpol zerwana (na szczęście nie zniszczona), a poduszka z kanapy zupełnie podzarta od dolu. Bardzo się wkurzylam. Pies wygladal na winnego, ale to pewnie tylko dlatego, ze bylam wsciekla. We wtorek sytuacja się powtorzyla, tym razem z poduszka z fotela, chociaż prewencyjnie wyprowadziłam psa na dodatkowy spacer przed moim wyjściem. Rece opadają, bo chociaż zniszczenia nie sa nieodwracalne (po prostu zamowilam nowe gabki do poduszek), to przecież nie będę wymieniac mebli w salonie co tydzień. Nie wiem co mam robic hmm Ide dziś kupic spray odstraszający zapachem psy od gryzienia, ale mam mala wiare, ze zadziała. Może ktoś ma lepszy pomysl?

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Baidu [Spider], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 12 Queries | GZIP : Off ]