Agent nieruchomości

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

mczay

Posty

709

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Agent nieruchomości

Postprzez mczay » 11 cze 2023, o 16:06

Korzystanie z takich usług jest fajnym rozwiązaniem. Wydaje mi się, że warto też zdecydować się na zarządcę nieruchomości, szczególnie gdy w budynku mieszka więcej osób. Per Modum jest takim zarządcą. Pod jego skrzydłami budynek pozostanie w dobrym stanie technicznym i na pewno nie będzie zaniedbany.
no avatar
User

Desperado

Posty

574

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Agent nieruchomości

Postprzez Desperado » 12 cze 2023, o 11:02

Nigdzie nie robi się tak łatwo pieniędzy, jak w nieruchomościach. Przynajmniej ja tak to widzę!!!!
________________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl/blog/tematy-prac-licencjackich-z-marketingu
no avatar
User

halynka

Posty

69

Dołączył(a)

18 mar 2023, o 22:28

Lokalizacja

Warszawa

Re: Agent nieruchomości

Postprzez halynka » 19 cze 2023, o 09:12

Od pewnego czasu zastanawiam się nad podjęciem współpracy z firmą zajmującą się wynajmem moich mieszkań. Zauważyłem, że coraz mniej mam czasu i energii na samodzielne zarządzanie nieruchomościami, dlatego rozważam przekazanie tej odpowiedzialności profesjonalistom. Czy zdarzyło się Wam współpracować z jakąś firmą zajmującą się wynajem mieszkania? Jeśli tak, to chciałbym poznać Wasze doświadczenia i opinie na ten temat. Jakie były Wasze kryteria wyboru firmy? Jak oceniacie ich jakość usług? Czy uważacie, że warto zlecić zarządzanie wynajmem komuś z zewnątrz?
no avatar
User

ważniak

Posty

994

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Agent nieruchomości

Postprzez ważniak » 29 cze 2023, o 12:53

Na koniec chciałbym przypomnieć, że wartość domu to nie tylko jego bieżący stan, ale również potencjał. Czy jest możliwość rozbudowy? Jakie są plany zagospodarowania przestrzennego dla danego obszaru? To wszystko wpływa na wartość nieruchomości. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie https://jaktorobic.pl/jak-wycenic-dom-i ... uchomosci/ i takie sprawy fajnie jest znać.
no avatar
User

ważniak

Posty

994

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Agent nieruchomości

Postprzez ważniak » 10 lip 2023, o 13:24

Decyzja o zakupie mieszkania to nie tylko kwestia lokalizacji czy metrażu, ale również piętra, na którym się znajduje. Każde piętro ma swoje zalety i wady, które mogą wpłynąć na nasz codzienny komfort. Szczegółowe omówienie tych kwestii można znaleźć na https://ronson.pl/blog/parter-czy-pietr ... ieszkanie/ gdyż to są kwestie które mogą okazać się bardzo praktyczne.
no avatar
User

matcha

Posty

168

Dołączył(a)

7 lut 2023, o 10:45

Re: Agent nieruchomości

Postprzez matcha » 29 sie 2023, o 16:13

Jeśli planujesz wynająć mieszkanie i szukasz odpowiedniego wzoru umowy najmu okazjonalnego, polecam odwiedzić wzór umowy najmu okazjonalnego z załącznikami. W moim odczuciu, to kompleksowe źródło informacji na ten temat.
no avatar
User

witus19

Posty

867

Dołączył(a)

3 lut 2022, o 15:29

Re: Agent nieruchomości

Postprzez witus19 » 5 wrz 2023, o 09:54

W trakcie zakupu nieruchomości zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy, która wykonała dla mnie profesjonalny i szczegółowy odbiór mieszkania - świadectwo energetyczne poznań . Wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]