W jakich sklepach kupujecie koszulki

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

W jakich sklepach kupujecie koszulki

Postprzez turystkakasia » 9 lip 2021, o 11:47

Jak w temacie
Szukam dla siebie wygodnych basicowych koszulek. W jakich sklepach szukać?
no avatar
User

tom_miel

Posty

1

Dołączył(a)

9 lip 2021, o 17:37

Re: W jakich sklepach kupujecie koszulki

Postprzez tom_miel » 9 lip 2021, o 17:38

Ja coraz rzadziej kupuję w sieciówkach, bo takie zwykłe koszulki po kilku praniach są do wyrzucenia
no avatar
User

jagna

Posty

271

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: W jakich sklepach kupujecie koszulki

Postprzez jagna » 10 lip 2021, o 09:06

Tak. massimo dutti Basic, jest na Zalando. Kosztuje 89zl. Ja kupiłam na vinted na próbę za 40 i jest super. Kupiłam longsleeve muuv też ale jest bardzo cienki i faktycznie ma długie rękawy. Oba mają ładnie pod szyją. Marie zelie ma kilka modeli czasem w dobrej promocji, ale nie miałam żadnej z nich. Lubiłam też kiedyś Intimissimi ale wiskoza jednak się szybciej wyciera niż bawełna. Z internetowych polecam natomiast Ombre https://ombre.pl/ Naprawdę fajnej jakości ubrania i dodatkowo w dobrych cenach.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

toczekwiktor

Posty

1

Dołączył(a)

21 lip 2021, o 11:00

Re: W jakich sklepach kupujecie koszulki

Postprzez toczekwiktor » 21 lip 2021, o 11:01

Ja kupuję coraz częściej w sklepach, które oferują lepsze jakościowo koszulki niż sieciówki
no avatar
User

lokka

Posty

505

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: W jakich sklepach kupujecie koszulki

Postprzez lokka » 23 lip 2021, o 11:53

Moim zdaniem warto stawiać na wysokiej jakości markowe koszulki ;) Ja kupuję sobie takie w różnych outletach internetowych. Na przykład całkiem fajną ofertę ma outlet https://pepegi.eu/pol_m_Kobiety_Odziez-_Koszulki-473.html. Polecam się w nim rozejrzeć, jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu ;)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.085s | 12 Queries | GZIP : Off ]